Wpis z mikrobloga

Chciałbym raz jeszcze zapytać czy firma ZPHU ”GUSTO” poprzez swojego pracownika, Pana Łukasza ( @Kwasny_konfident ) wykorzystała bez wiedzy i zgody wizerunek innej osoby, by w ośmieszający sposób promować za jej pomocą w mojej opinii śmieciowy produkt spożywczy ze względu na skład (Cukier, syrop glukozowy, substancja konserwująca-sorbinian potasu, ....) oraz wartości odżywcze (53,9 g cukru na 100 g produktu). #afera #januszebiznesu i zdecydowanie nie #heheszki Swoje przypuszczenia opieram na tym, że użytkownik @Kwasny_konfident nie odniósł się do mojego poprzedniego wpisu w którym ktoś wywołał go w komentarzu (a po tym logował się na wykop, więc miał to okazję zobaczyć). Mam nadzieję że Pan Sebastian znany z tagów #sebcel #frajerzynlm to zobaczy i zarobi trochę pieniędzy na pozwie jeśli faktycznie zostało to zrobione bez jego wiedzy. Jeśli ktoś wie jak się z Panem Sebastianem skontaktować to bardzo proszę zróbcie to lub dajcie mi kontakt.
popik3 - Chciałbym raz jeszcze zapytać czy firma ZPHU ”GUSTO” poprzez swojego pracown...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-06 101815

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@popik3 doszły mnie słuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°), ze różne osoby kontaktowały się z Podsiadlo i go to nie obchodzi xD rozumiecie to? Gość mógłby pierwszy raz coś zarobić za swoje #!$%@? tzn otrzymałby pewnie paczkę żelków od @Kwasny_konfident to on ma to gdzieś. Sebcel to biedak mentalny i trzeba go gnoić. Powinien powstać papier toaletowy z jego morda to by się na coś w końcu
  • Odpowiedz
@popik3 ale Ty masz jakaś krucjatę przeciwko tej firmie? Sebcel jest względnie zdrowy na umyśle tj nie posiada orzeczenia czy tam innych papierów. Sam o sobie stanowi, sam zaciąga pożyczki itd. A to ze jest narcystycznym dzbanem i leniem to inna sprawa.
Powtarzam, Sebcela nie można bronić, nie wolno ingerować w jakimkolwiek stopniu w t uniwersum.
  • Odpowiedz