Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka

Łysiak zrobił dziś kultularnego lajwa bez bluzg z jego strony, z donejtami za 3zl i bez hejtu na niego.
Warto odnotować ten jednostkowy przypadek, elo.
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lskx: Prezes nie w ciemię bity. Zmienił taktykę żeby dotrzeć do innych odbiorców/darczyńców. Kilka tygodni temu po pijaku kozaczył i snuł mocarskie plany jako kierownik Lumpenhausu i treser szympansów. Najwyraźniej, zrozumiał swój błąd i próbuje innej strategii.
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Same manipulacje u nich widzę Tacy to Polacy w kambodży, jeden za plecami na drugiego napyerdala..Re tez wyyebali bo Nie mieli z niego zysku TAKA to Polonia! Wstyd! Tu tylko chodzi o kase z laifow widzę.. KLAMSTWA MANIPULACJA SZTUCZNE DRAMY GNIOTY NO I ZRODEŁKO ŻEBROSTRIMY NA PORZADKU DZIENNYM W TEJ POLONI,BEZ TEGO BY ZDECHLI
  • Odpowiedz
@lskx: Jedź z nimi rowno.Pokaz jak manipulują we filmiku . MUMIN JUZ TEMAT Podłapał od Adama dawno .. Myślę ze taki filmik bedzie miał u ciebie duzo wyswietlen. Techniki manipulacji w denejtach w komentarzach swoi kometujący ,wysyłanie sobie donejtow ,milych komentarzy.Jedna wielka Banda oszustow kłamcow .Lampa to Magda ma ze dwie kolezanki na czacie I komputerowca do tego sama pisze z dwoch telefonow , donejty tez wysyła na rozruch,lub pod
  • Odpowiedz
Kto #!$%@? za plecami na kogo? Przecież wszystko jest do zobaczenia na juptubie, chyba, że Ty masz inne informacje od samych zainteresowanych. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na lajwach czy filmach Prezes i Muminy złego słowa na drugiego nie powiedzieli. Jedynie klapek próbuje czasem wbić szpilę Muminom.
Oglądasz ośmioro Polaków w Kambodży i piszesz, że wszyscy tacy są. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Kambodży są
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Ogladaj ze zrozumieniem a pozniej sie wypowiadaj ,lykasz bajere jak pelikan,nie raz Adam powiedział ze u nich na kanale klamstwa I tak dalej, zobacz sobie laifa Magda trudne pytania. NASTEPNY Skasowany jak Magda Mowiła ze wysłała donejt ,jest duzo takich scenek w ktorych sie rozpyerdalaja ,Magda tez nie raz mowiła ze Adam.to manipulant I łysa pala Widac Magda ma haka jakiegos na Adama Temu tylko nie zmiotł muminow z
  • Odpowiedz
Ja nic nie łykam. Ja mam #!$%@? na nich i nie wczuwam się jak eunuch w burdelu. Czasem słucham w tle gdy gram w FMa, choć muszę przyznać, że czuję jak mi szare komórki obumierają od tego gówna.
Bardziej dziwią mnie ludzie na tym tagu. Codziennie to samo #!$%@?. Klapek czerwona gęba, cycaty machaj, muminy przegrywy i upośledzony filipo.
Niech sobie będą tacy jacy są. #!$%@? na nich żeby poczuć się lepiej
  • Odpowiedz
@Khmer: to nie to, że ja ich nie zauważam. Ja, po prostu, mam #!$%@? na to. Niech sobie manipulują tych, którzy dają się manipulować. Po to jest lamus żeby go #!$%@?ć. Nie mój problem, chłopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja mam lepsze zajęcia niż płodzenie codziennie hejtowych komentarzy i gównofilmów na juptubie.
  • Odpowiedz
@Ggggghhhhhh: Ja Adama tylko ogladam jak jest impreza ,lub jak gdzies wyjedzie
bo gnioty straca czasu. filmy pokasowalem z muminami bo sluchajac ich #!$%@? mozna dostac ,szkoda czasu na ta patole. TEN TAG JEST OD JECHANIA PO NICH I TEGO SIE TRZYMAJMY
  • Odpowiedz
NIE ZAKRĘĆ MI TYLKO KURKA Z DOLKAMI LUDZIE MUSZĄ KLIKAĆ W GNIOTY SIEDZIEĆ NA LAIF WPŁACAĆ BO TO GENERUJE MI PRZYCHODY Z YOUTUBA ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz