Wpis z mikrobloga

Cyberpunk 2077 skończony, platyna wbita, spaniała to była gra. Przyjdzie jeszcze czas na dodatek ale póki co muszę od niej odpocząć. Mam ochotę na coś liniowego, tak na kilkanaście, maks dwadzieścia godzin rozgrywki. Co byście polecili?

Mam gry z Plusa z ostatnich 3 lat i średni abonament obecnej.

#cyberpunk2077 #ps5 #gry
enzojabol - Cyberpunk 2077 skończony, platyna wbita, spaniała to była gra. Przyjdzie ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@enzojabol: ja też zostawiłem dodatek na później i pograłem po przejściu głównego wątku. No i to był błąd. Nie znałem chronologii, ani zakończenia i założyłem że dodatek będzie w stylu dodatków do Wiedźmina 3. Okazało się że największy sens miałoby przejście dodatku gdzieś w 3/4 głównego wątku, bo to po prostu lokalizacja której nie zdążyli zrobić w 2020.
  • Odpowiedz
  • 0
@ufoLatajace Little Nightmers mnie nigdy nie interesowało bo nie lubię zbytnio się bać w grach ;) Uncharted wszystkie ograne poza tą częścią z laskami

@quasit zerknę do abonamentu czy jest to dostępne i obadam bo pamiętam że miałem ją na swoim radarze
  • Odpowiedz
  • 0
@wisemansaid a wczytanie jakiegoś sporo wcześniejszego zapisu gry nie pomaga? Bo w sumie to można wyczyścić w zasadzie na dowolnym etapie gry jak tylko mamy kontrakty od fixerów. Może trafiłbyś na moment, gdy jeszcze nie wszystko było zbugowane?
  • Odpowiedz
  • 0
@wisemansaid: Kurdę, strasznie bym się wkurzył. Mnie już na sam koniec na sekundę zimny pot oblał jak byłem przekonany że wszystkie punkty szybkiego transportu miałem odkryte a trofeum nie wpadło (przedostatnie w ogóle w grze). Okazało się, że do jednego z punktów na #!$%@? podjechałem, zobaczyłem go i zawróciłem. Nie byłem na tyle blisko żeby się aktywował :P

Ale jak patrzyłem ten twój problem to jest sporo tematów oznaczonych jako [Solved],
  • Odpowiedz
@enzojabol: z tymi punktami tez mialem problem bo jeden tez sie zbugowal na badlandach XD ale jakos wpadl
No części osób pomogły pewne sztuczki ale u mnie nic nie podziałało, przeczesałem wszystkie linki na necie i stracilem pare godzin na to, mam wszystkie kontrakty, misje, max lvl, reputacje i co tylko możliwe w grze zrobione, czysta mapa
  • Odpowiedz