Wpis z mikrobloga

Miał ktoś kiedyś zapytanie z banku z pochodzenie przelewów? Dzwonili właśnie do mnie z pewnego banku z zapytaniem o pochodzenie, regularnych wpływów. Chodzi o naprawdę małe kwoty, bo 200 i 250 pln, które wpływają do mnie regularnie od parunastu miesięcy. Po prostu podnajmuje komuś 2 swoje garaże. Co najlepiej odpowiedzieć? Niby zapytanie od analityka z banku.

#bankowosc #finanse #urzadskarbowy #pieniadze #podatki #wynajem
  • 19
  • Odpowiedz
@runnerrunner: Nie chcę straszyć, ale jeśli jej nie przekonałeś, to pewnego pięknego dnia obudzisz się bez dostępu do forsy. Masz jakieś zapasowe konto, gotówkę w domu? Zabezpiecz się nawet na kilka tygodni wprzód
  • Odpowiedz
  • 0
@odysjestem Mam oczywiście gotówkę i inny bank. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale nie sądzę, to jest mój osobisty opiekun klienta. Dzwoniła ona ale z nią kontaktował się analityk bankowy, żeby się dowiedziała od klienta swojego, czyli mnie.
  • Odpowiedz
  • 0
a może powiedzieć, że sprzedałem jakiś sprzęt rolniczy bez papierów, typu pług i gość mi spłaca na raty? Dostałem od ojca w testamencie i mam ten testament oczywiście.
  • Odpowiedz
@runnerrunner: Ale jak urząd skarbowy sobie zażyczy, to bank mu się ze wszystkiego wy-spo-wia-da. I zaczną się pytania, ile podatnik zarobił, ile podatku od tego naliczył i czy przypadkiem jakiś domiar się nie należy
  • Odpowiedz