Wpis z mikrobloga

@TheSznikers: Nortszlajfe najbardziej przeruchana mapka do dodania do simracingu. A w BeamNG masz mapki wzorowane na polskie okolice, Poloneza i Malucha i jest czilałcik jak sobie posuwasz takim złomem w rytm power dance po jakimś Piździszewie Dolnym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@supra107: boeingi i airbusy najbardziej 0rzeruchane maszyny do latania. Takie afrykanskie upendo na pasie miedzy chatkami z gliny to jest czilałcik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leniek: Chętnie bym zagrał w taki symulator latania, bo ileż to można tymi samymi topowymi maszynami latać po tych samych okolicach. To co zasugerowałeś brzmi jak dobra odskocznia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@supra107 ten cały beam przereklamowany i nic w nim nie działa, aby zwykła kierownica od thrustmaster nie miała ffb i defaultowej konfiguracji przycisków ? I ja mam sobie to sam wszystko konfigurować, to trochę słabe.
  • Odpowiedz
@Leniek: No ja wiem o jakich ulepach mówiłeś, i co stoi na przeszkodzie żeby dodać do gry takiego który lata i takim gównem sobie latać? Koncepcja fajna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek jak podłączasz znaną typową kierownice a gra nie potrafi sama skonfigurować profilu jak robi to ACC , AMS 2 czy każda inna to wg mnie nie wszystko jest OK, dodatkowo wyzwania potrafią się zawiesić w trakcie itd. Potencjał jest jak jeszcze popracują nad obsługą...
  • Odpowiedz