Wpis z mikrobloga

Co prawda nie oglądałem tego #1670, więc jak coś możecie mnie wyprowadzić z błędu, ale po fragmentach i wypowiedziach, stwierdzam, że to takie kabarety dla ludzi koło 30 roku życia, które w dodatku mają sprawić, że jako widz możemy poczuć jakoś super oczytani, bo nawiązania w tym serialu są oczywiste. Hehe Jan Paweł, bo wiecie papież, mierzenie #!$%@?, bo wiecie #!$%@? kiedyś znaczył coś innego, Andrzej głupi bo wiecie kto hehe kto ma na imię Andrzej.
  • 129
@Dawul: oglądnąłem parę odcinków i słaby jest ten serial - jego targetem są średnio inteligentni ludzie, któzy myślą, że są inteligentni bo umią przekleić czyjś kod ze stack overflow. WIększosć czasu jest po prostu żenujący poziom humoru, ale każdy ma swój gust ¯\(ツ)/¯
jako widz możemy poczuć jakoś super oczytani, bo nawiązania w tym serialu są oczywiste.


@Dawul: zakazać wszystkich prostych odwołań. Odwołania mogą być tylko zrozumiałe dla ludzi, którzy kilkukrotnie przeczytali niszowe książki w oryginalnych antycznych językach i mają co najmniej doktorat w danej dziedzinie
OP jakiejś konstruktywnej krytyki nie zastosował ale wy się tu plujecie że jak mu się nie podoba to ma ból dupy i fajnopolak. Tak bardzo nie potraficie przeżyć że komuś się nie podoba coś co wam się podoba? ¯_(ツ)_/¯
@Dawul: Oczywiście, tak można spłycić wszystko.
Władca pierścieni? Niech zgadnę, oklepany motyw dobra i zła. Baśniowe postacie występujące w każdym filmie fantasy. Knypki se idą wrzucić pierścień i zawsze dobro wygrywa.
Ojciec chrzestny? Niech zgadnę, jest sobie rodzina mafijna i się strzelają. Ktoś ginie, potem robią zemstę i tak w kółko jak w każdym filmie akcji.
I nie chce porównywać tego serialu do wyżej wymienionych produkcji bo 1670 nie jest serialem