Wpis z mikrobloga

Co prawda nie oglądałem tego #1670, więc jak coś możecie mnie wyprowadzić z błędu, ale po fragmentach i wypowiedziach, stwierdzam, że to takie kabarety dla ludzi koło 30 roku życia, które w dodatku mają sprawić, że jako widz możemy poczuć jakoś super oczytani, bo nawiązania w tym serialu są oczywiste. Hehe Jan Paweł, bo wiecie papież, mierzenie #!$%@?, bo wiecie #!$%@? kiedyś znaczył coś innego, Andrzej głupi bo wiecie kto hehe kto ma na imię Andrzej.
  • 129
  • Odpowiedz
@Dawul: ten serial to takie "The Office" w realiach Rzeczpospolitej Szlacheckiej. Jak się lubi ten tył humoru to bawi, zwłaszcza że serial wyśmiewa i lewicę, i prawię. Jak się nie lubi takiego humoru to serial żenuje
  • Odpowiedz
strasznie czuć go fajnopolactwem


@OrionTheWarrior: Rekomenduję - mniej wykopu. Wtedy nagle okaże się że różne stwory jak fajnopolaki czy inne trolle nie czają się w każdym rogu a nawet zupa smakuje lepiej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Siedzą chłopy i piszą scenariusz, bo chcą zrobić lekki serial komediowy, gdzie śmiejmy się z naszych przywar narodowych.Jednocześnie akcja dzieje się w mitologizowanych przez nas czasach szlachty, która do tej pory była w większości pokazywana jako ucieleśnienie cudownej polskości. A Tu pomysł, żeby pokazać, że panów wołodyjoskich to była garstka, a większośc to jednak byli zwykili "prywaciarze" ;)

I tyle. Żadnej pewnie głębszej myśli nad tym nie było, żeby moralizować naród.

A
  • Odpowiedz
@Exil12: Ja czytając komentarze tutaj zastanawiam się, jakiej komedii oni by oczekiwali, żeby była "na poziomie". Chyba jakby im zekranizowali pastę o fanaty- a nie, czekaj. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Dawul: ja to samo, widziałem jakieś fragmenty na youtube i to jest po prostu czystej wody bezbek XD Kojarzy mi się z tym filmem "Job czyli ostatnia szara komórka" który też za gimba był przez kolegów zachwalany, a to jest po prostu zbiór "śmiesznych tekstów" z internetu, tylko w formie filmu. Ten serial opiera się na tej samej zasadzie, bezbecki humor dla normików
  • Odpowiedz
@Dawul ja obejrzałem dwa odcinki i mam podobne zdanie. Humor idealnie wsiąkający w fanów kabaretów i stand upów, w wieku 30-50 lat. Nie oznacza to że obrażam tych ludzi, niech każdy sobie ogląda co chce, ale robienie przez wielu z tego serialu czegoś "więcej" jest dyskusyjne.
  • Odpowiedz
@Dawul: Możesz mieć rację. Reżyserem albo scenarzystą jest standuper, a stand-up to odpowiednik kabaretu dla młodych. I niestety poziom żartów stacza się tak samo jak w kabaretach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dawul: sumiennie oglądnąłem pierwszy odcinek i potwierdzam. Poziom jak z rysunków AndrzejRysuje. Ani to inteligentne ani to zabawne.
  • Odpowiedz
@Dawul: jeżeli masz problem z humorem to IMO warto zobaczyć ten serial chociaż dla samej produkcji. O ile jesteś w stanie docenić ten aspekt.

BTW. patrząc po komentarzach mam wrażenie, że ludzie używający słowa bezbek w rzeczywistości sami nimi są.
  • Odpowiedz