Wpis z mikrobloga

PIS niemal na pewno zapewni sobie większość na Podkarpaciu i plan maksimum odebrania im wszystkiego się nie spełni, ale sąsiednie województwa: małopolskie i lubelskie są już bardzo wahające się, więc bardzo zalecam pójście na wybory osobom z tych województw, nie ma w zasadzie ważniejszych punktów w niedzielnych wyborach. Nie znalazłem jakichś ogarniętych informacji o świętokrzyskim. Tak czy siak PIsowi zostanie do 4 sejmików a w najlepszym wypadku tylko 1, może 2.

#polityka #wybory #pis #samorzady #bekazpisu #wykop #krakow #lublin #bekazpisu #neuropa
Kagernak - PIS niemal na pewno zapewni sobie większość na Podkarpaciu i plan maksimum...

źródło: m_merged

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kagernak: sugerujesz że glosowanie na ko jest najlepszym wyborem? Z uśmiechem na twarzy zaglosuje na kogoś bezpartyjnego, a ta twoja uśmiechnięta polska wyjdzie ci bokiem, jeszcze przed koncem kadencji
  • Odpowiedz
  • 2
Zapomniałem jeszcze o Podlasiu. Tam PiSowi raczej się uda utrzymać władze bo Konfa tam zyska dobry wynik i najprawdopodobniej ich wesprze zyskując minimalną większość.
  • Odpowiedz
@Milosz176 co jest złego w uśmiechniętej Polsce? Jak dla mnie to jeden z waszych bardziej absurdalnych spinów, narzekać, że ludzie są zadowoleni…

A co do wyborów, w sejmikach nie masz bezpartyjnych.
  • Odpowiedz
@Milosz176: Radzę sprawdzić czy to faktycznie bezpartyjny ;)
Pod moim miastem w jednej dużej gminie pojawili się "bezpartyjni" którzy dość dużo zdjęć z ludźmi Ziobry mają, nawet takie dziwne kariery zawodowe robili przez ostatnie 8 lat i jako tzw bezpartyni chcą odbić gminę z rąk KO...
  • Odpowiedz