Wpis z mikrobloga

@wiciuWw46_xD: Aż mi się przypomniało mielenie ruskiej artylerii podczas ofensywy na Zaporożu. Tak zmielono ruskich, że do teraz mają inicjatywę na całym froncie xD. Niesamowite zwycięstwa excelowe Ukrainy część 965947.


@Szinako: No tak wojowałeś wtedy że aż ci konto zbanowali multikonciarzu. xD A najśmieśniejsze było jak wszyscy zamilkiście w końcówce czerwca bo nie wiedziliście jeszcze co.
No tak wojowałeś wtedy że aż ci konto zbanowali multikonciarzu


@Mitur: Jakie jest moje multikonto?

xD A najśmieśniejsze było jak wszyscy zamilkiście w końcówce czerwca bo nie wiedziliście jeszcze co.


@Mitur: "wszyscy" kto to ci wszyscy? Nie miałem wtedy konta, ale nie pamiętam, żeby wtedy było w sieci cicho.
@Szinako:

Tak zmielono ruskich, że do teraz mają inicjatywę na całym froncie xD


XD

NIE MAJĄ NA CAŁYM FRONCIE, na Zaporożu są mieleni. I to nie jest jedyne miejsce. Magazyny pojazdów artyleryjskich są prawie puste. Koreańskie magazyny amunicji też.

To, że Ukraińcy nie przecięlì rosyjskiej rokady na Zaporożu, nie oznacza, że Rosjan nie zmielili.
NIE MAJĄ NA CAŁYM FRONCIE, na Zaporożu są mieleni. I to nie jest jedyne miejsce


@walenty-merkel: W sensie, że są w defensywie mieleni? Bo jeżeli nie to mają inicjatywę xD.

Magazyny pojazdów artyleryjskich są prawie puste. Koreańskie magazyny amunicji też.


@walenty-merkel: Od 2 lat xD
Jakie jest moje multikonto?


@Szinako: oj, koniasz, koniasz... przecież to konto założyłeś zaraz po wyłapaniu bana na starym ruski trolu.
widzę że teraz jesteście oddelegowani na odcinek izrael-palestyna wszyscy.