Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zdrowie #przegryw #psychologia #szczepionki #szczescie #zycie #medycyna

Jeżeli po koronawirusie traci się węch, to czy po przyjęciu szczepionki np. na tego wirusa można mieć także powikłania tak jak po przebytej chorobie?

Jeżeli TAK to być może szczepionki które dostają małe dzieciaki powodują takie uszkodzenia i powikłania i stąd potem u dzieci różne problemy, może ten cały autyzm po szczepionkach to nie jest takie szurstwo, wyobrażacie sobie co małe dziecko musi przechodzić jeżeli któryś ze zmysłów zostaje uszkodzony na tak wczesnym etapie rozwoju? widzieliście jakie jaja są z dziećmi u których po czasie się okazuje że nie słyszały albo mają wadę wzroku?

Teraz co jeżeli przegryw to jest właśnie efekt upośledzenia któregoś zmysłu po jakiejś szczepionce albo przebytej chorobie? Wystarczy że człowiekowi zabierzesz któryś ze zmysłu i jego całe życie wchodzi na inny tor. Tutaj uderzenie w stół pięścią, bieganie, wyjście do ludzi, znalezienie hobby, TERAPIA!, nie pomoże.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2xpapanalepiku: bezpieczne nie znaczy 100% bez szansy na skutki uboczne. Tak samo jak na przykład jest z antybiotykami. Są bezpiecznie, ale jednej na milion osób mogą zaszkodzić, jednak warto brać.
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku: ulotka jest odpowiednia w mojej opinii. Jej celem jest przekonać ludzi którzy się wąchają.
Bo tych którzy są absolutnie na nie z definicji nic nie przekona. A tych którzy już chcą nie ma potrzeby przekonywać. Walka zawsze jest o tych po środku, obie strony chcą ich przekonać do siebie
  • Odpowiedz
@2xpapanalepiku: no domyślam się, od pierwszego komentarza widać że jesteś stanowczo przeciw szczepionkom. I spoko, masz do tego prawo, tylko pamiętaj że ta ulotka nie była pisana do ciebie, oni wiedzą że nie ma argumentu na ziemi który by cię przekonał do zmiany zdania.
Były przypadki antyszepionkowcow którym własne dziecko zmarło na covid i nadal nie zmienili swojego stanowiska.
Powtarzam jeszcze raz, masz prawo myśleć jak chcesz, i ja szanuję
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: nie jestem przeciwko wszystkim szczepionkom. Tu był wał śmierdzący od samego początku. Nie przekonują mnie szantaże emocjonalne do których nawiązałeś bo umierali i nadal umierają dzieci i starsi, tak jak wcześniej umierali na zwykłą grypę
  • Odpowiedz
Nie przekonują mnie szantaże emocjonalne do których nawiązałeś


@2xpapanalepiku: chodziło mi o antyszepionkowcow którzy nie zmienili zdania po śmierci w rodzinie, nic nie wspominam o tym że ogólnie ludzie umierają.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Tata_Kasi:

Tutaj autor.

Ja w żadnym wypadku nie podważam tego że szczepionki działają!!!
Chodziło mi o te powikłania, jeżeli po korona wirusie tracisz węch, to po innych chorobach też na 100% są jakieś powikłania, tylko ludzie mogą ich nie skojarzyć bo np. nie występują one z oznakami ani zaraz w trakcie ani zaraz po chorobie jak przy korona wirusie gdzie np. węch potrafi zniknąć jak już człowiek wyzdrowiał i
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: skutków ubocznych jest cała masa, weź sobie ulotka szczepionki której używa się na małych dzieciach, procentowo jest tam opisane co może się wydarzyć, i są tam również bardzo poważne skutki uboczne, i oczywiscie można policzyć co jest bardziej prawdopodobne i niebezpieczne ale w niektórych przypadkach przyjęcie szczepionki będzie gorsze.

Do tego szczepionka COVID to już w ogóle inna bajka bo było to sprzedawane jako jedyne wyjście z problemu, idealne
  • Odpowiedz
Jeżeli po szczepionkach mogą występować powikłania jak po przebytej chorobie


@mirko_anonim: ale szczepionka i prawdziwa choroba to nie jest to samo, proces przebiega inaczej.

Rozumiem też co masz na myśli, ale z tego co wiem da się określić czy niemowlak nie słyszy albo ma inne zaburzenia, tylko patologiczna rodzina nie zauważyła by że bombelek nie ma smaku ani węchu.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: nie prawda, bez szczepionek dużo dzieci umierało by w cierpieniach lub zostało kalekami.
Poczytaj starsze książki, tam często jest wątek że dzieci umierają. Były choroby po których dzieci zostawały kalekami, ale tego nie widzimy bo większość dzieci jest szczepiona.
Ja się zaszczepiłem na Covid i to wielokrotnie, cala moja rodzina też, od starszych osób do nastolatków, nikt nie miał skutków ubocznych
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: a Ty preczytaj co napisalem bo nie zrozumiales, ja nie napisalem, ze szczepionki nie dzialaja, skorygowalem to co napisles. Co do skutkow ubocznych to nie jest tak, ze albo wszyscy albo nikt, ludzki organizm to skomplikowana maszyna i niekotrzy ludzie moga umrzec jedzac orzeszek ziemny kiedy inni moga zjesc tego wielka pczka i czuc sie swietnie.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: niedawno czytałem o takim piosenkarzu Bobby Caldwell, wziął antybiotyk bo był chory, i z powodu skutków ubocznych tego leku przestał chodzić a potem umarł. Od zwykłego antybiotyku!
  • Odpowiedz
@Tata_Kasi: zwykly paracetamol moze zabic osobe uczulona na substancje w nim aktywna, wiec antybiotyk tym bardziej. Kazde lekarstwo, bez wyjatkow ma sklutki ubczone, szczepionki rowniez. Szczepienie dzieci czy innych osob jest zawsze wazeniem ryzyka i powiklan od choroby vs od szczepionki. Z tego wlasnie powodu osobiscie nie wzialem szczepionki na Covid bo - przechorowalem go jak jeszcze takiej nie bylo, wyzdrowialem w 2-3 dni i biorac pod uwage moj wiek,
  • Odpowiedz