Wpis z mikrobloga

kieliszowski znowu rozwalony ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Chciałbym aby to był żart na prima aprilis lecz niestety nie jest.

W obecnej sytuacji muszę zrezygnować z występu na mistrzostwach Europy oraz świata.

Podczas ostatniego treningu doznałem uszkodzenia ścięgna Achillesa.

Nie wiem czy jest to całkowite uszkodzenie lub czy częściowe.

Jestem w stanie chodzić o własnych siłach ale jest to bolesne.

Tak czy siak niestety jestem wyeliminowany na jakiś czas z treningów oraz występów.

Wkrótce będę mieć spotkanie z lekarzem i podejmiemy decyzję w sprawie dalszych działań.


Nie ma co się użalać nad tym wszystkim, ponieważ sam wybrałem tę drogę i jestem świadomy tego, że kontuzje i problemy zdrowotne to część tego sportu na tym poziomie.

Przeżyłem już wiele problemów, operacji, zabiegów i myślę, że to nie jest powód abym się zatrzymał.

Po każdej operacji błyskawicznie wracałem na światowe top.

Mam bardzo dobrych ludzi, bliskich dookoła którzy mnie wspierają. Są też najlepsi lekarze, którym ufam w 100% i wiem, że to tylko kwestia kilku miesięcy aby wrócić do pełni sprawności.


Wszystkich tych których zawiodłem - PRZEPRASZAM.

Bardzo nad tym ubolewam bo wiem, że wielu kibiców czekało na te występy.

Bywały czasy w przeszłości, że wygrywało się zawody z kontuzją lub nawet tylko jedną ręką.. Lecz w tym przypadku niestety nie jest to możliwe.


Z góry dziękuję za wyrozumiałość i życzę Wam wszystkiego dobrego!


#strongman #mikrokoksy #sport
  • 6
  • Odpowiedz
@Kasahara: no u Ciebie to takie typowe pierdoły związane z normalnym życiem. U Kielicha problem jest systemowy. Moim zdaniem nie potrafi wykorzystać szansy, która dała mu natura zarówno co do genów, jak i pochodzenia.
  • Odpowiedz