Wpis z mikrobloga

jesu dawno nie czuł AŻ TAKIEGO doła z powodu osamotnienia swojego wieloletniego
kolejna wiosna/lato przepełniona przeszywającym smutkiem przygnębieniem i poczuciem bycia wiecznie niewystarczającym
oglądanie tych dzikich tłumów szczęśliwych ludzi i umieralnie wewnętrznie na myśl o tym że nie ma jednej kompatybilnej osoby która po prostu akceptowałaby mnie takiego jakim jestem i z którą mógłbym pójść na spacer rower kino plenerowe #!$%@?ć soczek nad rzeczką no cokolwiek
a nie tylko wieczne łażenie wszędzie samemu i samemu i samemu i samemu i samemu i samemu i tak do #!$%@?
to jest #!$%@? gehenna ja już tak dłużej nie mogę ehhhhhhhhhhhhfskdjlskdf

#depresja #samotnosc #fobiaspoleczna #autyzm ##!$%@? #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #jakczujechodtok
Chodtok - jesu dawno nie czuł AŻ TAKIEGO doła z powodu osamotnienia swojego wieloletn...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
()
dostrzegam w sb mnóstwo autystycznych cech dostrzegł je też od razu mój obecny psychiatra
ale niestety m.in. ze względu na te cechy nie mam nawet wolnej czterocyfrowej kwoty żeby sb oficjalną diagnozę zrobić

@MakaronowyStwor:
  • Odpowiedz
@Chodtok: Wszystko kwestia stopnia tych cech. Wiesz, każde zaburzenie może być cechą osobowości, a może być zakwalifikowane jako zaburzenie - i zawsze będzie to w *jakimś* stopniu subiektywna kwestia.

oficjalną diagnozę

Czy ja wiem? Obserwacja chyba wystarczy albo i lepiej. Mi wpisał w rozpoznaniu a nie miałem ADOS za xxxx zł ¯\(ツ)/¯

Tak czy siak łączę się w bólu bo naprawdę wiem jak ciężko się żyje i autentycznie mi przykro że
  • Odpowiedz