Wpis z mikrobloga

Dobry wieczór, za kilka miesięcy kończy mi się umowa w UPC/Play. Aktualnie posiadam: Pakiet Horizon Max, Multiroom 1szt + Dekoder Horizon, Pakiet Premium MEGA SPORT + Internet do 300 Mb/s w kwocie 84,99 zł (+1,50 dopłata autopay/bluemedia). Czy jest możliwość obniżenia np. pakietu internetu albo są jakieś ulgi, o których nie wiem, aby zmniejszyć rachunek? Opłata na kolejne 2 lata to dodatkowe 5zł. Z góry wielkie dzięki za pomoc #upc #umowa #koniecumowy #play
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@makeItReal, odezwij się do nas w sprawie oferty poprzez czat w aplikacji Play24. Na czacie mamy możliwość uwierzytelniania Twoich danych osobowych. Tam otrzymasz najbardziej sprawdzone informacje dotyczące możliwości dostępnych na Twoim koncie abonenckim.
  • Odpowiedz
@makeItReal: Mi na jesieni skończyło się zobowiązanie i zostałem na bezterminówce za parę złotych więcej na rachunku. Widząc ofertę w Play, jak i wspomniany przez kolegę wyżej tryb mostka na modemie (na sprzęcie od Play nie da się tego ustawić), mam zamiar być jak orkiestra na titanicu.
  • Odpowiedz
  • 0
@fearek2137 aż zajrzałem do plików że starej umowy i faktycznie jest że dają jeden publiczny adres IP, ciekawe tylko czy się nie wycwania i to nie będzie v6 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bqbqPL: domyślnie każdemu dają/dawali ipv6 ale jak poprosisz w supporcie o ipv4 (bo np gry ci nie działają, albo po prostu chcesz przekierowanie) to tracisz ipv6 i dostajesz publiczny ipv4 ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@bqbqPL: właśnie play ma tylko CGNAT, klienci UPC nadal mogą zmieniać między ipv6 a ipv4 publicznym bo mają to w warunkach technicznych
ale pewnie play będzie powoli klientów UPC usuwać
podobno mieli coś robić w kierunku publicznego ipv4 w play? @play_polska
  • Odpowiedz