Wpis z mikrobloga

@Indiano: ja to mogę tylko zakrzyknąć gromkie - BRAWO OLO!

przecież to jest jeden front. A co są między mitomanem barnejem a sepluniącym inwalidą umysłowym kingiem of de guwno?
NIe wierzę
  • Odpowiedz
@pyczasty dlaczego jesteś #!$%@? taki nietypowy?

Serio, przypominasz mi tego nietypowego dzieciaka w szkole co się #!$%@? w każdą rozmowę i próbuje innych zainteresować jakimś gównem zmieniając temat.

Weź dorośnij, przestań być nietypowy, twoja rodzina się o to modli każdego dnia.
  • Odpowiedz
@merriweatherpostpavilion: Z tym, że King jednak uświadamia nowoszkolnych, kim jest Rudy i jego banda oraz kto zepsuł Szkolną. Barnej ma dobry potencjał, ale nigdy go nie wykorzystał. Na przykład jak wiózł Knura na rozprawę do Bielska aż prosiło się, żeby zawieźć go do Krzyżowej i zrobić tam lajta
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: a king jest king of de guwno, ktory jak to mowisz "uświadamia" nowoszkolnych?

przecież to zwykły łaps bez polotu i ambicji, który czerpie swoję osądy z wykopu w dużej mierze.

Ale ciebie nie przekonam
  • Odpowiedz
@pyczasty #!$%@? i kolejny nietypowy komentarz, masz chłopie 40 lat, twoje foty latają tutaj a ty zamiast się ogarnąć i przestać być nietypowy robisz za pieska srawka
Weź się zastanów nad sobą...
  • Odpowiedz
@pyczasty: A spermisz nadal do dziewczyn z Wykopu? Pragnę przypomnieć, że Twój arcywróg Olgierdano wrzucił zdjęcia jak opiekunowie zajmują się swoim chlebodawcą i nie wygląda to najlepiej (teksty typu, żeby go bić jak się stawia czy pampersy z 10 kg ładunku), a ty nadal siedzisz cicho w tej sprawie
  • Odpowiedz
@Pomorski_Wilk: chłope, jeśli twierdzisz, że ja jestem spermiarzem, to już z tobą ucinam dyskusję

Myślisz, że tak sobie napisałem do tego podszywa bez celu?

Od tego zacznijmy.
  • Odpowiedz