Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: gratki, nie słuchaj tych co mówią że to mało. Sam się bardziej cieszyłem z podwyżek o 200zł na starcie kariery niż z podwyżki o 1k teraz. Powoli do przodu, im więcej się zarabia tym łatwiej jeszcze więcej zarabiać.
  • Odpowiedz
  • 47
@Cedru doradca klienta w budowlanym, zbieram doświadczenie więc jakoś trzeba zacisnąć zęby

@Salam-Abdul-Al-Stulejari Swoje eurasy już w życiu zarobiłem, ponad 4 lata w DE siedziałem

@MrMarley Premia kwartalna za koszyk klientów i pozytywne opinie o sklepie, 1k max do wyrwania

@desmond-kill Poznań

@Kiciket Pracuje w Polsce od lekko ponad roku więc no kokosów nie oczekuję

@Giga_Przegryw 28 w tym roku, ale pracę w PL zaczynam od nowa tak naprawdę

@Hazzy90 Aktualnie nie
  • Odpowiedz
@maikeleleq: powodzenia! Ciesz się swoimi małymi sukcesami, tutaj dużo ludzi się tylko ponabija. 9 lat temu zaczynałem studia i zmieniałem pracę i brat nabilał się, że idę pracować za gównianą kasę, byleby tylko mieć wolne weekendy na szkołę. On teraz zasuwa w fabryce smrodu, a ja pomnożyłem pensję ponad sześciokrotnie i pracuję przy komputerze w domu. Na studiach poznałem też moją super żonę.
  • Odpowiedz
@Kiciket to idź pracuj sobie w biedronce. Tam jesteś doradcą klienta, kasjerem, sprzątaczką, wykładaczem towaru, ochroniarzem, szorowaczem muszli od klopa, magazynierem w jednym.
Aha i jeszcze dwie zmiany i soboty w pracy oraz dźwiganie towaru i wrzucanie na półki całymi kartonami bo tak jest w biedronce.

Śmieszy mnie zawsze argumentum biedronkum, uwielbiam jak mi ktoś z takim wyjeżdża, to od razu jest sadzany na miejsce.
  • Odpowiedz