Wpis z mikrobloga

@Tiab I dlatego podaje się właśnie brutto BO TYLE FAKTYCZNIE ZARABIASZ, w ciągu roku moze ci się sytuacja podatkowa zmienić ileś razy, brutto zawsze masz to samo.

Odpowiedz mi kto według ciebie zarabia więcej:
1) 10K brutto - 7k netto
2) 9k brutto - 8k netto
  • Odpowiedz
@maikeleleq: gratuluję. Od ponad pół roku na bezrobociu szukam pracy i tylko schodzę z ceny. Myślałem że 5k netto uda mi się wyrwać A już powoli schodzę do 4500 i dalej pracy nie mogę znaleźć. Mam 10 lat doświadczenia w januszexie jako grafik i też szukam już jako obsługa klienta, bo grafika to nie mam szans podlapac się pod nowoczesne systemy pracy i programy

Nie słuchaj tych debili z wielkich miast.
  • Odpowiedz
@smallboobslover: Przecież op sam jest z Poznania więc raczej większe miasto xD

Ja za wszelką cenę chce cokolwiek więcej niż minimalną bo całe życie dostawalem okolice 2k minimalnej i czułem się jak zebrak, odcięty od społeczności.


W wojsku na start dają 6k na rękę xD
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Gratulacje i nie słuchaj tutejszych "milionerów" z internetów. Rób swoje, rób to co lubisz, próbuj się rozwijać i nie bój się zmieniać pracy jeżeli zobaczysz, ze płacą ci za mało w obecnej.
  • Odpowiedz
@maikeleleq ufff u nas też dopiero aneksy na kwiecień zapowiadane, 4 miesiące w plecy bo im się waloryzację w połowie roku zachciało robić ( ͡° ʖ̯ ͡°) byle do przodu Mirek xD
  • Odpowiedz
Gratulacje i nie słuchaj tutejszych "milionerów" z internetów. Rób swoje, rób to co lubisz, próbuj się rozwijać i nie bój się zmieniać pracy jeżeli zobaczysz, ze płacą ci za mało w obecnej.


@FrasierCrane Brzmi jak pisanie przez ładne dziewczyny do innych „jesteś piękną” mimo, że widza inaczej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Giga_Przegryw: #!$%@? typie popracuj nad statystyką może xD. Po pierwsze, pewnie będziesz w szoku, ale większość Polaków nie mieszka w dużych miastach. Po drugie, to że na parkingu stoi kilkadziesiąt drogich aut, nie znaczy że 50 tysięcy innych ludzi, którzy akurat nie przyjechali w danym momencie do galerii, też takie auta posiada xD. Po trzecie, co do mieszkań, patrz punkt wyżej.
  • Odpowiedz
@dzieju41: tymczasem CPI za marzec w Polsce -1.9% r/r. Na wykopie jak zwykle stabilnie, fakty wbrew opiniom XD


@Hoehunter23: Z tym masz rację, ale jak od lipca prąd wywali o ich sugerowane 25%, a mireczki już pozostawały prognozy to realnie bliżej 50%, to cena wszysstiekigo znowu wywali do góry nogami. Chyba że ceny dla przedsiębiorców pozostaną bez zmian.Ale mimo wszystko i tak to podniesie ceny usług.
  • Odpowiedz