Wpis z mikrobloga

@Zarbo hahaha. A żeby dostać kredyt na 600k to myślisz ze ktoś z 5k brutto dostanie? Albo leasing xD lol ale wiesz ze za ten leasing się płaci? I ze ktoś kto zarabia 5k brutto raczej nie ma tych 1-2k na leasing ?
  • Odpowiedz
  • 11
@IkdapS_: I co to zmienia? Chłop się cieszy, więc niech się cieszy, a marudy #!$%@?ć. Nie kreujmy instagramowego społeczeństwa, gdzie wszyscy są piękni i bogaci. Że też trzeba w tym #!$%@?łku normalizować jak wygląda prawdziwe życie i walczyć z tłamszeniem radości mireczka przez randomów z internetu. Jeśli ktoś się z tym lepiej czuje, to z tym kimś jest właśnie problem, nie z OPem.
  • Odpowiedz
@Wink to właśnie ty negujesz prawdziwe życie i takie komentarze normalizujące zarobki 5k brutto czyli na rękę jakieś 3500 są mega szkodliwe spółecznie. Trzeba uświadamiać społeczeństwo i mówić to sobie wprost ze to są zarobki dobre dla studenta albo ucznia. Nie da sie przeżyć za taka kwotę jest to niemożliwe. Jest to walka o każdy dzień żeby dopiąć budżet i nie można tego nazwać spokojnym życiem. Jeden niespodziewany wydatek i jesteś
  • Odpowiedz
@finchharold: ty to wiesz, ja to wiem - tylko firmy z zagranicznymi klientami/budżetami tego nie wiedzą chyba xd
Dosłownie jakaś firma typu dietlky czy coś podobnego z dietami z ich własną 'technologią' chwiali się pozyskanymi funduszami z niemiec i proponuje etat na UZ lub b2b za ok 4500.
  • Odpowiedz
  • 0
@finchharold hah... No, ale jak masz na wkład własny to możesz wziąć mniejszy kredyt. Bierze taka parka oszczędności rodziców, a to co brakuje to na kredyt. Myślisz że świat jest 0-1?
  • Odpowiedz
@IkdapS_: wiem, ale to jest bardzo specyficzna praca - nie dla każdego i raczej nie dla mnie. Trochę jak prostytucja xd przynajmniej ten sam poziom moralny.
Jako akapowiec/liberał, w duchu buntownik - nie mógłbym słuchać rozkazów jakiegoś pierdziela.
  • Odpowiedz
spoko jest, fajnych ludzi poznałem przy takiej robocie, fajnych juleczek też sporo, na imprezach integracyjnych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz