Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ile można procent zaproponować właścicielowi za #mieszkanie właścicielowi od ceny wyjściowej? Myślałem o jakiś o 80%. Dodam ze mam gotowke, wiec jest to moj atut przy negocjacjach. Mieszkanie kosztuje około 250k. Myslalem by zaproponowac jakies 215k. Mieszkanie jest z rynku wtórnego. Sprzedaje się dosyć długo bo już od ponad pół roku. W tym czasie cena została obnizona o ponad 60k (cena na poczatku byla straszna ze wzgledu na #bk2). Mieszkanie jest wystawione przez pośrednika, ale udało mi się zdobyć numer do właściciela, więc marży 3% można uniknąć (chociaż możliwe ze właściciel musi zaplacic posrednikowi bo taka umowe podpisal) i jest to dodatkowe pole do negocjacji.
#nieruchomosci #pytanie #kupujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
  • Odpowiedz
Dodam ze mam gotowke, wiec jest to moj atut przy negocjacjach.


@mirko_anonim: Od razu cie sprowadzę na ziemie. #!$%@? masz a nie atut w negocjacjach aktualnie sytuacja jest taka że jak masz gotówkę to wiadomo ze masz kasę wiec po co ci cene obniżać ?
  • Odpowiedz
  • 1
@mirko_anonim Ja chciałem negocjować 3% i mnie wyśmiali. Wola trzymać u czekać aż się ktoś znajdzie. Ja inwestując środki w zwykle konto oszczędnościowe w rok czasu zyskuje więcej niż ten co czeka aż ktoś się zgodzi na ich warunki. Taki klimat.
  • Odpowiedz