Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LoginWykopowyPP: no nie, mógłbyś się zdziwić jak op. Mając słuchawki z LDAC po kupnie ajfona by Cię szlag trafił, bo apfel nie potrafi tak kodować dźwięku i jeśli słuchawki nie obsługują aptx to zostaje tylko kodek sbc no kupa i tyle. A czytnika linii nie masz wcale
  • Odpowiedz
@Znafca_tematu: śmieszna rzecz,jeśli chodzi o ładowarkę. Google nie dodało ładowarki do zestawu - no bo planeta i ekologia,ale niestety!szkopuł tkwi w tym,że to cudowne urządzenie nie może być naładowane dowolną ładowarka na USB c,więc żeby cieszyć się popraną pracą wypadałoby dodatkowo dokupić odpowiednią ładowarkę.dziadostwo!!!
  • Odpowiedz
że podczas używania słuchawek mogę odbierać połączenia telefoniczne ,słyszę rozmówcę ,ale niestety telefon nie współpracuje z mikrofonem wbudowanym w słuchawki


@Znafca_tematu: pomyślałeś, że może to być problem z samymi słuchawkam? Używam dwóch różnych i na obu mikrofon działa bez żadnych problemów.

" to cudowne urządzenie nie może być naładowane dowolną ładowarka na USB c"

Może być dowolna, ale pełna prędkość będzie tylko z czymś co wspiera power delivery, ten sam standard
  • Odpowiedz
@Znafca_tematu: z ciekawości zainstalowałem apke do telewizora LG (lg thinq) i bez problemu mogę udostępniać obraz z telefonu. Zwykle robię to przez chromecasta i nie muszę mieć do tego żadnej subskrypcji.
  • Odpowiedz
@only: @only JBL z Huawei p20pro działały. W pixelu mikrofon w słuchawkach działa przy dyktafonie ,działa przy połączeniach Whatsapp ale już nie działa przy telefonicznych.
Przy podłączeniu ładowarki p20pro wywaliło mi komunikat ,że nie będzie się w stanie naładować na 100%
  • Odpowiedz
można kupić iphone i nie mieć żadnych problemów.


@LoginWykopowyPP: Tak ale tylko jak kupisz dodatkowo

- AirPods
- Apple TV
- komputer Mac
- ładowarki Apple

Bo z innym sprzętami iPhone działa średnio
  • Odpowiedz
@rybak17: między innymi dlatego właśnie unikałem sprzętu apple.chcialem kupić telefon,a nie telefon plus wszystkie sprzęty żeby stworzyć kompatybilny ekosytem. Nie miałem świadomości ,że google z poxelem poszło w kierunku Apple i stąd ten post. Jako przestroga dla niezdecydowanych. W recenzjach pl/eng nie znalazłem informacji o tych Pixel issues
  • Odpowiedz
@Znafca_tematu: Google potrafi być gorsze od Apple. Nie ma ideałów. Samsung też potrafi sztucznie postarzać modele.

Mój Pixel ma wiele wad. Najbardziej zdziwił mnie brak obsługi połączenie do TV po kablu HDMI.
Nowe wersje systemu ale okrojone z nowych funkcji. Grzanie się. Brak gwarancji w Polsce. Wiele funkcji tylko w USA.
Sam więcej nie kupię jak nic się nie poprawi.
  • Odpowiedz
@Znafca_tematu Mam 8 pro i słuchawki Pixela w wersji PRO. Żadnego problemu nie mam, a to, że ładowarki nie dodają, to akurat mam gdzieś, bo mam swoją GaN 65W oraz 140W i wszystko tylko tym ładuję. Swoje słuchawki dostałem za darmo do telefonu, więc nie mogę narzekać.

Mam szkło Nillkin i telefon jak i dotyk działają super. Oczywiście zdarzają się zacięcia, ale w IP13 pro max też takie miałem. Aparat bije na
  • Odpowiedz
@Bury_Zenon: cały czas porównuje do huaweia p20pro który problemów nie miał z niczym. Przy telefonie kosztującym tyle co Pixel wymagam poprawnego działania z popularnymi markami -sluchawki JBL, szkiełko od spiegena.
No i kupowałem telefon bez chęci wymiany całego domowego sprzętu na zgodnego z ekosystemem google.
Post ku przestrodze ,gdy wybierałem telefon wszystkie recenzje były pozytywne ,o ww problemach nie było wzmianki. Dowiedziałem się po fakcie na własnej skórze i z reddit,gdybym
  • Odpowiedz
@Znafca_tematu: Również dałem się nabrać na wielki hype dotyczący Pixeli i kupiłem 7 Pro. Do tej pory używałem Huawei Mate 20 Pro, który nadal jest świetny, ale już się trochę znudził. Huawei we wszystkim jest lepszy od Pixela, ustępuje jedynie aparatem, który i tak mimo wszystko jest bardzo dobry. Pixel - totalna porażka, jak dla mnie to żaden flagowiec. Na niektórych kablach w ogóle się nie ładuje, nie łączy mi się
  • Odpowiedz