Wpis z mikrobloga

@magdalena-gaska: to jest kwintesencja lat 90 albo wczesnych 00, boomerski komiks
1. Laski są rywalkami w skakaniu ja boltzu xD
2. Laski nie dbają sobie jak mają dzieci xD
3. Mężczyźni wolą tzipe niż własne dziecko xD
4. Faceci biorą ślub z kochankami xddddd
5. Faceci nie pomagają przy dzieciach xD
6. Kobiety są szczęśliwsze bez mężczyzny xD

Jakie zestawienie stereotypów, kumulacja, szóstka w kretynizmie. Znów napuszczanie płci na sobie.
Moral jest taki, że wystarczy poczekac az dziecko podrośnie i nie porownywac sie z innymi i nie oceniać


@WrzeCiOna: Just poczekaj bro - zapytaj się dziadka czy babcia kiedykolwiek wróciła do tego jaka była zanim się urodziło dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po porodzie jest game-over, kobieta zalicza w jego trakcie rekordowy wystrzał oksytocyny i jest zakochana w dziecku, a mężczyzna jest wtedy redukowany do roli lokaja
Tobie się chyba wydaje, że rodzice nie uprawiają seksu a macierzyństwo kasuje potrzeby seksualne kobiety. Albo masz piętnaście lat, albo mocno zwichrowaną rodzinę.


@krystal_Tri_tapik: Dlatego same kobiety o tym mówią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żyję w związku, ale nie mam czasu ani ochoty na seks. I dobrze mi z tym, teraz ważniejsze dla mnie są dzieci. Za to mój partner coraz częściej mi to wypomina.

https://www.wysokieobcasy.pl/Instytut/7,177536,27650194,mamy-dwojke-malych-dzieci-a-ja-jestem-nimi-tak-zajeta-ze-nie.html


Nie
@Gosir

@magdalena-gaska: to jest kwintesencja lat > 90 albo wczesnych 00, boomerski komiks

1. Laski są rywalkami w skakaniu ja boltzu xD

2. Laski nie dbają sobie jak mają dzieci xD

3. Mężczyźni wolą tzipe niż własne dziecko xD

4. Faceci biorą ślub z kochankami xddddd

5. Faceci nie pomagają przy dzieciach xD

6. Kobiety są szczęśliwsze bez mężczyzny xD


Jakie zestawienie stereotypów, kumulacja, szóstka w kretynizmie. Znów napuszczanie płci na
@PfefferWerfer: wysokie obcasy to niewątpliwy autorytet jest. ¯\(ツ)/¯

Kobieta ten cały hormonalny wyrzut okołoporodowy wypłukuje z organizmu dość szybko. Zdecydowaną większość w przeciągu paru dni. Powrót do formy przedporodowej, jeśli się nie położy na to kompletnie lachy, kilka miesięcy. Niektóre zmiany się nie cofną: luźniejsze kości miednicy czy plastyczność pochwy, natomiast odpieluszkowe zapalenie mózgu może do roku, co ma swoje uzasadnienie w skrajnym uzależnieniu dzieciaka od opieki w tym okresie.

I
@magdalena-gaska: to nie żadna tajemnica, że po związku baba zaczyna dbać o siebie żeby upolować kolejnego nieszczęśnika żeby potem zamienić się w ulaną grażynę z krótkimi włosami.
Same zdjęcia na portalach społecznościowych się zmieniają, jak szuka ofiary to wywalone cyce, umalowana, obcisłe ubrania, a potem, a potem to wszystko znika.
@K-S-: Ale tak jest po ciąży i przy niemowlaku będzie ciężko siebie ogarnąć bo noworodek będzie pochłaniał całą twoją atencje i energie co najmniej do 3 r.ż gdzie już można mu włączyć tv żeby się #!$%@?ł. Rodzicielstwo to dość ciężka sprawa w dzisiejszych czasach. Dawniej się starsze rodzeństwo opiekowało mlodszym a dzisiaj jak już coś się urodzi to zazwyczaj jedynak i jak coś się odwali w domu, nie wiem rurę w