Wpis z mikrobloga

To jak ceny najmu lecą na pysk to jest aż nie do uwierzenia. Ostatni raz takie oferty były może ze 2 lata temu, a dalej lecą. Ludzie wystawiają już nawet dosyć nisko, zaznaczają że do negocjacji i dalej nie ma chętnych. Nie wiem czy to Ukraińcy tak wyjeżdżają, wyprowadzają się bekowicze, czy o co chodzi, ale dna nie widać.

#nieruchomosci #wynajem #olx #otodom
  • 18
via Wykop
  • 0
@Yuri_Yslin: Beka myślę najmniej, ale też. Plus nadmiar zakupów ynwestorów.

Niektóre oferty są tak tanie że się zastanawiałem czy to nie jakiś scam, ale nie XD Np. jakieś kurniczki w serio prestiżowej lokalizacji po cenie 1/3 niższej niż byle janusz wołał rok temu za wielką płytę na granicy miasta.
via Wykop
  • 0
@wykopanywykopek: To sprawdź jeszcze raz lepiej, bo mi się serio nie chce XD Masz w tym momencie prawie 500 ofert ponad 50 metrów w cenie do 3k. A to te które wiszą, jak chcesz deeper to przejżyj co się dzieje na fb.
  • 0
@mickpl: to swoja droga jak blisko kulturowi ukraincy chca stad uciekac to kogo my w przyszlosci sprowadzimy? dzietnosc idzie na ryj, a my nawet ukraincow nie jestesmy w stanie zatrzymac. kto bedzie pracowac? kto bedzie wynajmowal kurniki od midlow? co bedzie z pl?
  • 1
@tether69

dzietnosc idzie na ryj, a my nawet ukraincow nie jestesmy w stanie zatrzymac.


A jak ty chciałeś ich zatrzymać z takimi kosztami najmu w porównaniu do zarobków? Polska tutaj nie ma szans z krajami zachodu.