Wpis z mikrobloga

Jeśli on to robił za darmo to pozostawię to bez komentarza


@janciopan: Takie cucki są w stanie nawet zapłacić, by móc przebywać w pobliżu femoida.
  • Odpowiedz
@Tirond ale masz nasrane w głowie. Czyli rozumiem, że hydraulik montujący kibel to samiec beta bo gigachad będzie sral do porcelanki? Albo pracownicy w fabryce Porsche to przegrywy i cuckoldy bo autem będzie jeździł samiec alfa…
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek @jfrost czy w waszym świecie projekcji istnieje coś takiego jak „wykonanie usługi za zapłatę” czy wszystko sprowadza się do bycia cuckoldem?
Przecież typ poszedł wykonać pracę za kasę i jeszcze pozytywną opinię zebrał i może następnych klientów na fuchę. A wy tu obrażacie tylko obcych wam ludzi…
Jesteście mega toksyczni
  • Odpowiedz
@Notes: Ale Panie Notes, ja nic takiego nie powiedziałem, to Pan sobie jakieś wydmuszki wymyśla, nigdzie w poście nie ma informacji że szanowny Pan Szymon dostał jakiekolwiek wynagrodzenie pieniężne lub inną formę wynagrodzenia
  • Odpowiedz
@Tirond a to pan pracuje w urzędzie skarbowym czy jak? Jest jakiś obowiązek podawania informacji o wynagrodzeniu na czarno?
Informacji o braku lodzika i cuckoldowaniu też nie ma w poście a jakos sie zesraliscie o to, ze typek komuś pomógł.
  • Odpowiedz
@Notes: +miał przyjść "pomóc w malowaniu" a ja odniosłem się do dodatkowej czynności skręcenia łóżka, ty to nazwiesz ludzką dobrocią i chęcią pomocy ja to nazwę kukoldyzmem
  • Odpowiedz