Wpis z mikrobloga

@Notes: rozumiem ze jak szukasz pracownika to piszesz "czy mialby ktos ochote zrobic to i to..." xd albo bardzo sie cieszysz ze zrobil cos jeszcze co mial w umowie xd przeciez widac po tych zwrotach i zachwytach ze to bylo za free
  • Odpowiedz
czy w waszym świecie projekcji istnieje coś takiego jak „wykonanie usługi za zapłatę”


@Notes: No właśnie tej istotnej informacji w poście zabrakło, czyli zakładamy, że niestety, ale nie.
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek: niekoniecznie za free, gość mógłby powiedzieć przy targowaniu, że spuści z ceny stówkę jak mu typiara napisze dobrą reklamę na jakichś grupkach na fejsie

dla mnie na 90% to opinia wystawiona facetowi, który pracuje w ten sposób
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Tak, po zobaczeniu profilu chłopa i kontekstu tego posta to rzeczywiście wygląda to jak reklama na usługi wykonywane przez niego, ale cośmy się pośmiali to nasze
  • Odpowiedz
@ukruszony__kubek nie widzisz różnicy między zatrudnianiem ekipy a fuchą za 100€ popołudniu po pracy prawda?
Raz miałem typa co przyszedł mi zrobić tapetę a znalazl pracę na weekendy przez ponad 3 miesiące bo okazlo się, że wiele potrafi i porobił różne #!$%@? i w domu i w ogrodzie.

Serio - #!$%@? się kompletnie bez powodu.

@Tirond pewnie dlatego osoby z takim jak twoje podejściem do życia lądują na tagu #
  • Odpowiedz
@Tirond

Tak, po zobaczeniu profilu chłopa i kontekstu tego posta to rzeczywiście wygląda to jak reklama na usługi wykonywane przez niego, ale cośmy się pośmiali to nasze


Ale co sobie poobrazaloscie i powyzywaliscie niewinne osoby to wasze prawda? Ha tfu na was toksyki obleśne
  • Odpowiedz
@Notes: Niewinne osoby które tego nie zobaczą na 99% bo siedzimy na jakimś śmiesznym tagu na wykopie, nie rozumiem o co ty się pultasz
  • Odpowiedz
@Kodzirasek: Nawet jeśli Szymon się nie zbłaźnił. To tak czy siak typowy polaczek normik właśnie taką ma mentalność, lepiej być podnóżkiem dla P0lki niż mieć normalną dziewczynę z innego kraju, więc jak najbardziej mamy prawo podejrzewać powtarzam podejrzewać że zrobił to za darmo.
  • Odpowiedz
@Tirond

Niewinne osoby które tego nie zobaczą na 99% bo siedzimy na jakimś śmiesznym tagu na wykopie, nie rozumiem o co ty się pultasz


myślę że twoja matka też nie wchodzi na wykop więc śmiało mogę napisać że jest k…wa ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
czy w waszym świecie projekcji istnieje coś takiego jak „wykonanie usługi za zapłatę” czy wszystko sprowadza się do bycia cuckoldem?

Przecież typ poszedł wykonać pracę za kasę i jeszcze pozytywną opinię zebrał i może następnych klientów na fuchę. A wy tu obrażacie tylko obcych wam ludzi…

Jesteście mega toksyczni


@Notes
  • Odpowiedz
@Thorrand ja widziałem na własne oczy jak typ wbił drugiemu nóż w brzuch ale to nie znaczy chyba że powinienem uważać, że ty i wszyscy tutaj i wokół nas są mordercami.
Widziałem też na własne oczy jak w parku koleś obciągał innemu ale to chyba nie znaczy, że ty albo OP jesteście gejami.
Jeśli ktoś nie potrafi zrozumieć tak prostej rzeczy to jest ameba umysłowa i powinno mu się przyjemniej odebrać
  • Odpowiedz
ja widziałem na własne oczy jak typ wbił drugiemu nóż w brzuch ale to nie znaczy chyba że powinienem uważać, że ty i wszyscy tutaj i wokół nas są mordercami.


@Notes:
  • Odpowiedz