Wpis z mikrobloga

- No i co? Jak uważasz?
- No moim zdaniem, według mnie, kilka niedociągnięć jest.
- Kilka niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia?
Tak myślę jak patrzę teraz na siebie :p
Jeszcze sporo czasu mine zanim zacznę dobrze wyglądać.
Generalnie zjazd ze 139 kg w szczytowej, najgorszej formie do 91 kg teraz. Lecimy dalej!
#pokazforme #mikrokoksy
seraph88 - - No i co? Jak uważasz?
- No moim zdaniem, według mnie, kilka niedociągnię...

źródło: IMG_2760

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@seraph88: BMI to se można w dupe wsadzić jak chodzisz na jakąś siłkę czy uprawiasz sport, który zbuduje Ci troszkę masy mięśniowej. Ziomal z roboty wg BMI miał otyłość - łape miał jak moja noga, a brzuch taki, że marchewkę byś starł na mięśniach
  • Odpowiedz
  • 0
@seraph88
Wow, nawet jak prawie cały rok wzrastało że 115 na 120, nie poddałeś się i efekt kozak 💪🏻
Aż wstyd że mam problem zrzucić 8 kilo brzucha i w to miejsce nabrać masy mięśniowej (180/78)
  • Odpowiedz
chlałem jak #!$%@? jeszcze :)


@seraph88: no wlasnie, to taki malutki szczegol o ktorym nie wspomniales wczesniej :)
a to jest najwazniejsza sprawa moim zdaniem. jak sie chla to mozna sobie #!$%@? codziennie na silke a formy nie zrobisz i tak
wiem po sobie
ostawilem na rok picie i zaczalem wygladac jak czlowiek, az sie wszyscy dziwili jaka odmiana
teraz pije raz w tygodniu i w sumie wracam do ulanca
  • Odpowiedz
a to jest najwazniejsza sprawa moim zdaniem. jak sie chla to mozna sobie #!$%@? codziennie na silke a formy nie zrobisz i tak

wiem po sobie

ostawilem na rok picie i zaczalem wygladac jak czlowiek, az sie wszyscy dziwili jaka odmiana

teraz pije raz w tygodniu i w sumie wracam do ulanca nawet trenujac 2 razy w tygodniu


@pendzoncy_jez: zależy czy przez formę masz na myśli masę mięśniową, czy
  • Odpowiedz