Wpis z mikrobloga

Moje marzenie z dzieciństwa i w sumie nadal, jest to żeby w jakiejkolwiek grze, najlepiej w jakimś symulatorze jazdy jeździć po całym świecie odwzorowanym 1:1
Są już, prawie wszędzie zdjęcia street view, są jakieś ultra dokładne skanery i pewnie inne technologie. Nic tylko czekać aż znacznie coś takiego powstawać.
Latać wirtualnie już można nad "realną" ziemia więc ciekawe kiedy będzie można po niej jeździć.
Jak ktoś robi w #gamedev to chętnie pomogę przy takim projekcie ( ͡º ͜ʖ͡º) znam podstawy grafiki 3d, mam prawo jazdy kat B. I dobrą orientacja w terenie ;)
#gry #ets2 #lfs
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NzeroZeroB: @Norskee jedynie było coś gadane od strony Microsoft, ale to tylko plotki. Mieli kiedyś by zająć się grą która by pozwoliła jeździć pojazdami po świecie na tej samej zasadzie jak jest teraz latanie w Microsoft Flight Simulator. Świat by był ściągany z chmury. W ETS 2 są mapy które pozwalają po małym obszarze jeździć na skali 1:1.
  • Odpowiedz
@NzeroZeroB: Obczaj "Outerra", pamiętam, że z 10 lat temu grałem w jakieś demko. Cały świat generowany proceduralnie. Widzę, że coś tam dalej się rozwijają i nowości wrzucane.
Horvath - @NzeroZeroB: Obczaj "Outerra", pamiętam, że z 10 lat temu grałem w jakieś d...
  • Odpowiedz