Wpis z mikrobloga

#warez #matlab Korzystał ktoś z jakiegokolwiek ściąganego matlaba z crackem z warezów, widziałem, że pojawia się do ściągnięcia i zastanawiam się czy działa to w ogóle?
  • 12
via Wykop
  • 0
@Wiskoler_double: no właśnie zastanawiałem się bo by się przydał, no z uwagi na to że to piracenie, więc ale nie wiedziałem gdzie o to spytać, więc zrobiłem to na wykopie, dzięki za odzew, masz spore doświadczenie w tym? Mnie w sumie od wykorzystania zastanawiają nawet bardziej samo działanie softu xD
@skud: Nie mam doświadczenia z matlabem, na prośbę pewnej znajomej, dla jej córki ściągnąłem z warezów jedną wersję z kilkoma plikami typu "witaminka" i zadziałało. Jej córka używała tego przez jakiś czas i dostałem informację że przestało działać. Ponowne zastosowanie "witaminki" nie skutkowało pozytywnie, wobec czego trzeba było szukać nowego wareza, tym razem działał o wiele dłużej.
@skud: matlaba możesz za darmo odpalić przez przeglądarkę oficjalnie na mathworks.com

Taka wersja lite ze wszystkimi funkcjami ale ograniczona ilość czasu użycia dziennie
via Wykop
  • 0
@Catmmando: a to ciekawa opcja, nie wiedziałem o tym xD Na wykopie jakoś niewiele się o matlabie gada, wiem, że to nie jest stricte techniczny portal, ale jednak myślę że takie luźniejsze podejście ma to też swoje zalety