Wpis z mikrobloga

@owsikalfred: (#) najprawdopodobniej masz po prostu gównianego pdfa, niektórych się po prsotu nie da skonwertować i koniec. Najprostszy test: otwórz pdfa acrobatem, czy czego tam używasz do otwierania pdfów, zaznacz jakiś fragment tekstu, skopiuj i wklej do notatnika. Co masz w notatniku? Poszatkowany tekst, czy jakąś siekę bez np. polskich liter? Czasem to nie jest kwestia umiejętności, sztuczek czy ustawień, czasem po prostu się nie da. Z ciekawości: jaka to książka
  • Odpowiedz
@raven4444: (#) mhm, bez wątpienia, dokładnie tego mu trzeba przy konwersji pdfa

- mam problem w pdfie, nie konwertuje mi polskich znaków

- WŁĄCZ PRZETWARZANIE HEURYSTYCZNE

- mirki, w calibre po konwersji do mobi nie ma obrazków w tekście

- WŁĄCZ PRZETWARZANIE HEURYSTYCZNE

- calibre konwertuje mi plik bardzo długo

- WŁĄCZ PRZETWARZANIE HEURYSTYCZNE

- pękł mi wyświetlacz w kindle i nie widzę co czytam

- WŁĄCZ PRZETWARZANIE HEURYSTYCZNE
  • Odpowiedz
@ryhu: chyba chce aby dokument po konwersji był czytelniejszy a do tego to służy, polecam kolejny raz przeczytać co robi ten zestaw opcji a nie skakać jak jakaś Ukraina do Rosji.
  • Odpowiedz
@raven4444: (#) korzystaj z własnych rad - zanim polecisz komuś PRZETWARZANIE HEURYSTYCZNE dowiedz się co chce osiągnąć i czy PRZETWARZANIE HEURYSTYCZNE ma jakiekolwiek szanse pomóc. A nie, że "książka mi się nie konwerstuje" (bo np. plik pdf składa się z serii zeskanowanych jpg), a Ty z dupy jako lek na wszelkie ebookowe zło piszesz WŁĄCZ PRZETWARZANIE HEURYSTYCZNE. Bawi mnie podobnie, jak odpowiedzi ekspertów na forach pc:

Prgoram XYZ nie działa na
  • Odpowiedz
@owsikalfred: (#) no, to tam nie ma nawet czego konwertować, bo tam nie ma tekstu, to są obrazki. To tak, jakbyś do worda wkleił cyknięte aparatem zdjęcie gazety.Tego nie ruszysz calibrem. Śmiem nawet twierdzić, że niczym tego nie ruszysz bo obrazki są tragicznej jakości.

Prawo handlowe z kolei to sieka już na wejściu. To nie Ty nie umiesz jej skonwertować, to partacz który skanował nie umiał skonwertować do pdfa. Z gówna
ryhu - @owsikalfred: (#) no, to tam nie ma nawet czego konwertować, bo tam nie ma tek...

źródło: comment_psP4fByfcJ3V4mva93pP1ydp0I5TJbVq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Prawo handlowe z kolei to sieka już na wejściu. To nie Ty nie umiesz jej skonwertować, to partacz który skanował nie umiał skonwertować do pdfa. Z gówna bata nie ukręcisz.


@ryhu: Strasznie dziękuje za pomoc masz od emnie plusika w sumie to kupiłem kindla zeby książki i kodesy mieć zawsze koło siebie i nie musieć ich nosić no ale niestety trzeba szukać dalej
  • Odpowiedz