Wpis z mikrobloga

@Nicolaus_Steno1:

Miło mi, ze wszedłeś na mój profil,


Żeby zrozumieć rozmówcę trzeba przede wszystkim wiedzieć z kim się rozmawia. Z dorosłym, obeznanym w temacie będę rozmawiał inaczej niż z dzieciakiem którego interesują patostreamy. XD
@Hatespinner kusiło, żeby napisać ze z dzieckiem którego interesują freak fighty „xD” nie ma co dyskutować, nie?
Zabawne, ze osoba z takimi zainteresowaniami, pokonała Cię merytorycznie?
Nadawałbyś sie na freakfightera, bo dużo gadki było a argumentów zero.
Edit: nawet dziecka byś nie potrafił przekonać nie używając chociażby jednego sensownego argumentu.
Podsumowanie jest takie, ze CPK nie bo nie xD
no mają więcej więc musimy mieć też więcej! Po co zastanawiać się nad sensem? Gdzie jakakolwiek rzetelna analiza że CPK jest potrzebne?


@enron: właśnie jest rzetelna analiza nie tylko tego rządu ale i poprzedniego że takie lotnisko jest mega potrzebne.
@Nicolaus_Steno1:

pokonała Cię merytorycznie?


To, że się splakales i pobiegłeś znaleźć informacje, że ktoś w PO chciałby CPK, co wyjaśniłem dużo wyżej wystarczyło by może twojej średnio ogarniętej starej żeby powiedzieć, że coś wygrałeś. XD

Poza tym przecież to ty pytałeś dlaczego PO nie realizuje tego, a teraz sam odpowiadasz na zadane przez siebie pytanie. Jeszcze się sam podsumuj jakim dzbanem i wielbicielem patostreamów jesteś, to mnie wyręczysz zupełnie.
@wqon: Zaraz jak cpk się znudzi to będą piać, że trzeba "dokończyć" projekt polskiej Izery xDDD nie wiem skąd oni wytrzasnęli ten prototyp makiete, ale jestem pewny w 100% że nikt tam nawet palcem nie kiwnął
@Hatespinner rozwiń „podrase” „panie” Übermensch.
A taki fajny, kulturalny byłeś. Brak argumentów i już mięśnie napinasz? Chyba się przeniosę z tagu famemma, bo tam faktycznie mądrzejsze jednostki są niż Ty. Ciężko ich tak obedrzeć z godności
@Nicolaus_Steno1: Jeżeli nie rozumiesz dlaczego jaranie się patostreamami jest powodem dla którego jesteś podludziem, to dlaczego miałbym ci to dalej wyjaśniać?

A teraz spływaj walić konia do małp opluwających się nawzajem jak w jakimś paleolicie. XD Tutaj już poległeś.
Żeby być przeciwko CPK to chyba trzeba nic nie podróżować po świecie. Przecież ten koszt rozłożony na lata, nawet jeśli będzie niedoszacowany kilkukrotnie to nic w stosunku do budżetu państwa. Rocznie 800+ kosztuje 40-65mld pln, a ktoś się zastanawia czy nas stać na CPK.


No na wszystko nas stać, dodrukuje się... 800+ nie cofniesz bo będą rozruchy ¯\(ツ)/¯

Poza tym 30 mln pasażerów rocznie na początku plasuje to lotnisko zaledwie na jakimś
No na wszystko nas stać, dodrukuje się... 800+ nie cofniesz bo będą rozruchy ¯\(ツ)/¯


To prawda, nikt nie cofnie, bo ten kto to zrobi od razu jest skreślony. A jednak nie tylko program istnieje, a nawet został zwaloryzowany do 800zł, co podniosło jego koszty według jakichś oszacowań z internetu o 25mld pln rocznie. Jak się zadłużać to przynajmniej na kluczowych inwestycjach. Zaplanowane wydatki w budżecie na 2024 rok to 866,4 mld zł.