Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #polska #warszawa #przegryw #przegrywpo30tce

I tak to już jest z tą solidarnością w narodzie.

Usta pełne frazesów, ale w razie czego dadzą dyla na Zachód.

PS Wiem, że nieruchomości w Hiszpanii nie są tak drogie, jak może się wydawać. Chodzi tu o coś innego. O fakt zapewnienia sobie ucieczki. W kraju zostaną biedni faceci i to na nich spadnie obowiązek obrony ojczyzny. Zupełnie jak na Ukrainie.
Kopytnik_1 - #ukraina #wojna #rosja #polska #warszawa #przegryw #przegrywpo30tce

I t...

źródło: 20240327_032026

Pobierz
  • 9
czemu Cie to dziwi ze rozsadni ludzie mysla o tym? wiekszy pozytek z niego bedzie jak zarobi pieniadze i przysle CI na nowa kamizelke i kask niz bedzie walczyl


@bandera: Dla kogo większy pożytek? Państwo w ogóle nie powinno nikomu utrudniać wyjazdu zagranicę w przypadku wojny, wręcz przeciwnie, państwo zostało stworzone, żeby zapewniać bezpieczeństwo swoim obywatelom, więc powinno tworzyć korytarze humanitarne, puszczać dodatkowe pociągi, żeby ewakuować jak najwięcej chętnych cywilów.
A
@CzaryMarek: ha ha ha, fajne pomysly na szczescie zupelnie nierealne i nigdzie nie stosowane. Ja zaciagam rolety antywlamaniowe w domku i mam nadzieje ze nikt nie wlezie. Wroci sie kiedys moze a moze i nie.