Wpis z mikrobloga

stonerchef.pl - stosunkowo popularna, polska para ""edukatorów"" konopnych, a tak naprawdę najzwyklejsze ćpuny nie widzące świata poza jaraniem jointów. Cały profil to fikołki i próby wyjaśnienia sobie, a także całemu światu, że marycha jest lekiem na wszystko i nie szkodzi.

Szczycą się tym, że opierają się na badaniach naukowych. W najnowszym reelsie na temat wpływu skuna na serce, wklejają tytuł pracy, gdzie poruszana jest ochrona serca przez thc. Już na pierwszy rzut oka widać ultra-low dose, w pracy można przeczytać o 3-4 rzędach wielkości mniej niż klasycznie, czyli tak jakby zjarać okruszek zioła xD Ale im dalej w las tym ciekawiej, bo potem mówią że nawet jak wzrośnie ci tętno po tłoku to wszystko dobrze, przecież jak uprawiasz sport to także wzrasta XDD Także pamiętajcie stimiarze, jak wam wyrywa serce po szczurze to wszystko w porządku, bo robicie trening.

Generalnie nie pisałbym tego posta, ale kulturalnie zwróciłem im uwagę w komentarzu, który zebrał pare lajków. Po 10 minutach wszyscy dostali bana xD Najgorzej że tiktokowe dzieciaki oglądają te ich wysrywy i potem będą powielać to gówno

#wykopjointclub #marihuana #narkotykizawszespoko #medycznamarihuana
OrcSpearmiarz - stonerchef.pl - stosunkowo popularna, polska para ""edukatorów"" kono...
  • 8
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: też ich obserwuję ale mają totalnie odjechane filmy...muszę unlike bo już nie nie docierają do mnie ich paplaniny xD jak każdy, ma odjazd w swoją stronę.. ile tego jest na świecie ;) tak czy siak, ziółko dobra sprawa, ale wszystko z umiarem.
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: ciężko się nie zgodzić. na początku jeszcze z sensem gadali ale teraz już ich odlepiło i uważają zioło na lek na całe zło świata. polecam sobie wejść na jakieś grupki o tematyce marihuany na facebooku. to pokazuje jak długoterminowe palenie marihuany ogłupia ludzi. ja sam dużo marihuany spaliłem w życiu i nie jestem z tego dumny i czasami odczuwam skutki tego ogłupienia np problemy z pamięcią krótkotrwała. oczywiście oni jak
  • Odpowiedz
większość badań dotyczących marihuany jest niskie jakości i mało tam jest danych i grup badawczych przez co wyniki nie są jednoznaczne. Ale dla takich misiów wystarczy jedno badanie które coś wykazuje i oni to już będą uznawać za pewnik XD no chyba że badanie dotyczy szkodliwości to już wtedy zaczną podważać wyniki
  • Odpowiedz
czasami odczuwam skutki tego ogłupienia np problemy z pamięcią krótkotrwała.


@placzek: Każdy komu nie przepaliło doszczętnie styków, jak państwu stonerszef, doskonale o tym wie i nie podlega to żadnej dyskusji. Cały czas lansują odpowiedzialne spożywanie, a potem na instastory pokaźnych rozmiarów blant czyścioch do śniadania, podwieczorku, obiadu xD
  • Odpowiedz
@placzek: Zdecydowanie to pierwsze, przy niekontrolowanym spożyciu nawet bystrego człowieka zamieni w bezrozumne zjarane zombie, które własnym ciałem będzie bronić tego narkotyku. Doskonałym przykładem są właściciele serwisu stonerchef.pl Osobiście znam wiele bardzo inteligentnych osób robiących karierę przy okazji korzystających z konopi, ale są doskonale świadomi że to używka jak każda inna i trzeba mieć ją pod absolutną kontrolą.

Jeszcze ten jakże dumnie brzmiący opis na ich stronie:

Stonerchef Inne spojrzenie na
  • Odpowiedz
@OrcSpearmiarz: z badań nie wynika akurat żeby aż tak ogłupiała. akurat badania dotyczące negatywnego wpływu są o wiele lepszej jakości niż pozytywnego (łatwiej je było przeprowadzać dostawać dotacje itd kiedy temat marihuany był mocnym tabu). Jednakże dużo tych badań było przeprowadzane nawet dziesiątki lat temu a wtedy średni poziom thc w roślinie był znacząco niższy niż teraz. Dałeś się złapać w efekt który się nazywa fałszywą powszechnością.
  • Odpowiedz