Wpis z mikrobloga

@TeresaKorolInvestments: Tak sobie myślę, że dziś za te słowa Sokola o metroseksualnej otoczce której nie lubią byłby cancel jak chooj ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą beka bo na Niemieckiej Viva Comect grał np Justin Bieber w swojej górce popularności największej i Scooter na jednej gali XD
Cztero0404 - @TeresaKorolInvestments: Tak sobie myślę, że dziś za te słowa Sokola o m...
@Cztero0404

Pamiętam, jak kiedyś odpaliłem Vive z nadzieją posłuchania konkretnego utworu. Nie minęło 30 sekund i cyk - Liber, Doniu - Skarby.

Do tej pory pamiętam swoje rozkminy, jak to się udało XD
@sky02: Szczerze, pierwszy raz w życiu to wiedzę. Myślałem, że istniała tylko niemiecka viva jako ta macierzysta która swojego czasu nawet chyba 2 kanały miała i ta polska viva. Trochę beka bo ta Viva ruska w 2024 roku wygląda jak u nas w 2011 pewnie XD
@Cztero0404 a panie. Nie mialem kablowki i chodzilem do ciotki na wizyty, zamykalem sie w pokoju i ogladalem niemiecka Vive. W ogole jezyk niemiecki byl czyms tak egzotycznym dla 10-12 latka, te kolory, inni i ladniej ubrani ludzie. Pamietam byl tam nawet mokebe prowadzacy, a Club Rotation to bylo jak ogladanie relacji z innego swiata - mrok, elektronika. Chyba przez to tak lubie muzyke elektroniczna. Viva Zwei natomiast zawsze jak ogladalem to
@Cztero0404 co przypomniał czasy ( ͡º ͜ʖ͡º) na ten teledysk pamiętam że się czaiłem pół soboty i w pewnym momencie mnie kumpel z osiedla zawołał na dół i zszedłem do niego pod klatkę i zgadnijcie co wtedy poleciało xDD na szczęście jakoś szybko złapałem windę i nagrałem resztę ( ͡ ͜ʖ ͡)
ExtraIntrowertyk - @Cztero0404 co przypomniał czasy ( ͡º ͜ʖ͡º) na ten teledysk pamięt...
@wcaleniepchamsiewmultikonto: ja ogladalam niemiecka vive i vive zwei. Pamietam, ze jak zaczelam to ogladac to mialam jakies 8 lat i byl tam taki program gdzie mozna bylo wysylac smsy ktore lecialy na ekranie - ja bylam przekonana - bo nie znalam wtedy zadnego jezyka obcego - ze to tekst piosenki ktora akurat leci. Myslalam ze niemiecki to mega dziwny jezyk, bo to co spiewali za nic nie pasowalo do tego tekstu