Wpis z mikrobloga

Siema Mirkowie i mirabelki, przychodzę do was po prośbie, mianowicie mój braciak pisze aktualnie magisterkę i potrzebuje waszej pomocy w wypełnieniu ankiet. Kilka słów od niego:

Cześć moja praca opiera się na pokazaniu roli fizjoterapii u kobiet po mastektomii. Ma pokazać z jakimi aspektami życia codziennego muszą pracować fizjoterapeuci z takimi pacjentkami, jak wygląda ich stan psychiczny po diagnozie nowotworu piersi w zależności od wieku, oraz w dalszej części pracy jak z takimi przypadkami się obchodzić. (W głównej mierze wybór tematu był spowodowany tym, że nasza mama jest właśnie w wyżej wymienionej sytuacji). Zdaje sobie sprawę że grupa badana w ankiecie jest dość specyficzna, ale wierzę iż społeczność wykopków na tyle duża, że kilka osób w opisanym zakresie na pewno się znajdzie. Do wypełnienia są dwie ankiety. (Linki do ankiet w komentarzach)

Pierwsza ankieta:
Jest to skala depresji becka, pokazująca w jakim stadium depresji znajduje się badana osoba.

Druga ankieta:
Jest to skala czynności życia codziennego, badająca możliwości i jakość życia osoby badanej.

Zważywszy na to że bardzo mocno ograniczyłem korzystanie z wykopu po rewolucji białkova z początku poprzedniego roku, nie wiem jak dodać spojler na tagi więc taguje jak zielonka #ankieta #studbaza #studia #kiciochpyta #fizjoterapia #nowotwory #pytanie
  • 9
via Android
  • 0
@k__d też pytałem młodego dlaczego mi wysyła coś takiego, ale normalnie jest to link do arkusza google. Jak on to zrobił nie wiem¯_(ツ)_/¯ być może mam brata Downa.