Wpis z mikrobloga

i nikt nie bił piany, że to zmiany klimatu.


@Aguirre_gniew_brzozy i inni:

Kurde, nie lubię obrażać innych ludzi, ale ja po prostu nie potrafię zrozumieć - czy wy jesteście tak głupi, czy trollujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po pierwsze: Lany Poniedziałek to święto ruchome. Może wypaść w marcu, a może w drugiej połowie kwietnia.

Po drugie: nikt nie bije piany, gdy mamy odchył od średniej. Bo taka jest
@SmadnyMnich Może i byłoby co walczyć z danymi statystycznymi gdyby nie to że zmienili wysokość czujników parę lat temu żeby narracja się zgadzała. Jednym słowem według tej mapy ktoś chce ci wmówić że Europa to nowa Afryka i już, natychmiast potrzeba ci nowych podatków.

Kiedyś temperatury mierzono na wysokości 2 metrów, teraz robią to przy ziemi. Idę o zakład że zdecydowana większość czujników do pomiaru temperatury znajduje się przy asfalcie lub kostce
@2aVV gdzie tak powiedziałem? To wszystko to są twoje wymysły i dorabianie sobie czegoś czego nie ma.

Próbowałeś się diagnozować na schizofrenię? Sądząc po tym co piszesz może faktycznie mógłbyś się zainteresować swoim zdrowiem psychicznym.
@2aVV

Ale kto ma płacić? Zajrzyj sobie do źródeł historycznych i zobacz co i jak hodowali ludzie w średniowieczu. Zmniejszenie wysokości czujników też nie jest wiedzą zakazaną, wystarczy trochę poczytać o temacie żeby się zorientować po co to jest robione. Nie masz argumentów chłopie, wszystko co napiszesz jest do obalenia w 30 sekund.

No chyba że chcesz mi powiedzieć, że teraz koniecznie muszę wrzucić 130 tysięcy zł w dostosowanie domu do nowych
@Notabene No masz rację, łatwo mną manipulować, bo nie pamiętam zim sprzed 25 lat i ile wtedy leżał śnieg a ile leży teraz, w zamian wyciągasz jakieś pomarańcze ze średniowiecza, notabene sprawdziłem źródła historyczne i wg nich cytrusy zaczęto do Polski sprowadzać z półwyspu iberyjskiego w XVI wieku, a wcześniej były znane tylko na dworach wysoko postawionych ludzi, więc przestań #!$%@?ć głupoty