Wpis z mikrobloga

@maikeleleq:

Suzuki Swift 1.2 90 KM manual, benzyniak, obecna generacja - 4,5 do 4,8, chyba nigdy nie wyszedłem powyżej 5 litrów.
Alfa Giulia 2,0 turbo 200 KM z programem na 315, automat, benzyniak - można 9-10 litra, można 15, zależnie od tego, czy się starać, czy nie :)

Koszalin i/lub Kraków.
@assninja:

W ile godzin przejedziesz z Krakowa do Koszalina elektrykiem? 8 godzin? 9? Bo ja autem spalinowym potrzebuję do tego 5 godzin, może 5,5 jak się ruch jakiś pojawia. Okropna tandeta te bateryjniaki, jeszcze dużo wody w Wiśle musi upłynąć, żeby to się do czegoś zaczęło nadawać.
Peugeot 308 1.6 BlueHDI


@cotyotymwiesz: zainteresował mnie ten peżocik generacji T9, żeby kupić jakąś benzynę do miasta, mógłbyś coś więcej powiedzieć czy to idzie kupić coś dobrego do 35k? Jaki silnik w nich jest najlepszy, czy właśnie ten co Ty masz? Znasz jakieś bolączki tego auta?
@kasztan00: nie mam pojęcia, patrząc na mapę to 2x 25 minut ładowanie, Łódź i MOP Działowo (sam nie wiem, albo Ciechocinek, w/e). A ile czasu spędziłeś na stacjach benzynowych w ostatnim roku? Ile razy po 5-10 minut? Już nie licząc dojazdu, powiedzmy że masz idealnie po drodze

Ile kosztuje cię paliwo na przejechanie 35k km, czyli moja roczna średnia, autem które ma ponad 500 koni?

Okropna tandeta te bateryjniaki, jeszcze dużo
@kuncfot jakiej wady fabrycznej? To było w poprzedniej generacji N14. Ja mam z końca produkcji N18. Jak się jest świadom że są to silniki specjalnej troski i ma się olej w głowie i silniku i flotę w kielni to nic się złego działo nie będzie. Pozdro.
Usuviona Toyota Corolla Cross, 2.0 197KM. 5gen Wynik z miasta i to raczej dynamiczna jazda, więc chyba nieźle jak na gabaryty.

@maikeleleq Zadowolony jesteś z tej Cupry? Wybierałem między nią a Toyota i tak szczerze to oba auta nie są warte swojej ceny XD Zdziwiła mnie negatywnie ta cupra pod kątem mocy i przyspieszenia, zdecydowanie słabsza od Toyoty pomimo, że tu jest eCVT. Wykończenie w sumie tak samo średnie jak w Toyocie.
mare4e - Usuviona Toyota Corolla Cross, 2.0 197KM. 5gen Wynik z miasta i to raczej dy...

źródło: IMG_8724

Pobierz
@maikeleleq przecież takie porównania są z dupy. Brak zależności między mocą a wagą. Ja jeżdżę dużym suvem z miękką hybrydą i w mieście jedząc zgodnie z przepisami wychodzi mi 5,5 litra