Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki! Jak tam, macie dziś w pracy ciężki dzień? Jesteście niewyspani? Nie chce Wam się?

To Wam zazdroszczę.

Bo ja mam na 11:00 wizytę (na którą czekałem miesiąc) na Chirurgii Szczękowej, gdzie mają mi wyrywać moje pięknie rosnące ósemki. Ba, wyrywać, wygląda na to, że bez wycinania się nie obejdzie.

Nie dośc, że boję się dentystów i odczuwam ból nawet przy borowaniu na znieczuleniu, to jeszcze mam jechać na drugi koniec miasta żeby ktoś wyrywał mi największe i najmocniejsze zęby z samego końca szczęki.

Zapowiada się piękny dzień, więc życzcie mi powiedzenia i rzućcie jakieś zawieszone plusy.


#dziendobry #stomatologia #dentysta #gorzkiezale #j--------e
nodikv - Czołem Mirki! Jak tam, macie dziś w pracy ciężki dzień? Jesteście niewyspani...

źródło: comment_9nTPkkbEcmRv6tTswWJX2oj8hlGLh2ux.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vectus: Jak w niczym nie przeszkadzają to nie ma po co ich usuwać, więc jest tak jak piszesz. Niestety mnie około 1,5 miesiąca temu zaczęło to boleć tak, że potrafiłem mieć jedno oko normalne, a drugie spuchnięte jakbym się naćpał ;)
  • Odpowiedz
@moooka: Nie mieszczą się w szczęce. Mam tak ciasną szczękę, że żeby to jakoś ogarnąć, w dzieciństwie musiałem mieć usunięte trzy stałe 4. No a teraz wyrosły 8 i jest pograne ;x
  • Odpowiedz
Jesteście niewyspani? Nie chce Wam się?


@nodikv: Tak!

Do tego mam dylemat. Zastanawiam się czy drogi są na tyle suche,a by jechać rowerem, czy raczej sobie dziś odpuścić - zbliżam się ku tej opcji. Ale może jak by dziś nie padało, to jutro...
  • Odpowiedz
  • 1
@nodikv: Powodzenia ;_; lacze sie w bólu, mam straszny problem z dentystami, w gabinecie trzęse sie i leje sie ze mnie pot. A osemki schowane i w sumie nie wiadomo co z nimi, ale na razie nie mysle o tym.
  • Odpowiedz
@nodikv: dobrze ze sie ich pozbedziesz teraz.

ja mam ciarki na mysl ze na pewno kiedys bede musial usuwać swoje 8-ki......a mam ich 4 sztuki.

wyrosły idealnie, nie trzeba bylo robic korekt, ale jesli zaczną się psuć to masakiera... :(
  • Odpowiedz
@nodikv: Nic się nie bój, byłem u jednego z najlepszych specjalistów w tym kraju i znalazł u mnie pierwszą ósemkę w swojej karierze, której nie dał rady usunąć. Nic się nie bój, to, że ja dostałem krwotoku po ekstrakcji innej z ósemek nie oznacza, że Tobie też to grozi. ;-)
  • Odpowiedz