Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki! Jak tam, macie dziś w pracy ciężki dzień? Jesteście niewyspani? Nie chce Wam się?

To Wam zazdroszczę.

Bo ja mam na 11:00 wizytę (na którą czekałem miesiąc) na Chirurgii Szczękowej, gdzie mają mi wyrywać moje pięknie rosnące ósemki. Ba, wyrywać, wygląda na to, że bez wycinania się nie obejdzie.

Nie dośc, że boję się dentystów i odczuwam ból nawet przy borowaniu na znieczuleniu, to jeszcze mam jechać na drugi koniec miasta żeby ktoś wyrywał mi największe i najmocniejsze zęby z samego końca szczęki.

Zapowiada się piękny dzień, więc życzcie mi powiedzenia i rzućcie jakieś zawieszone plusy.


#dziendobry #stomatologia #dentysta #gorzkiezale ##!$%@?
Pobierz nodikv - Czołem Mirki! Jak tam, macie dziś w pracy ciężki dzień? Jesteście niewyspani...
źródło: comment_9nTPkkbEcmRv6tTswWJX2oj8hlGLh2ux.jpg
  • 72
@nodikv: oo panie, jak wyjdziesz z tego cało to daj wpis jak było i zawołaj bo moj pantomogram prawej dolnej 8 wygląda identycznie i coraz bardziej pobolewa mnie staw skroniowo-żuchwowy więc też musze powoli zbierać się do usunięcia :(

Trzymaj się!
@nodikv: Widzę, że masz podobnie jak ja. Nie będzie przyjemnie, zostanie Ci nić chirurgiczna w paszczy (fuj) - będzie bolało - zaopatrz się w leki przeciwbólowe i przykładaj sobie lód. Po pierwszym dniu już nie bolało. Potem tylko nitka wkurzała. No i trzymaj się!
@vectus: @michalo94: @moooka: @anonim1133: @Biedronka07: @gaska: @podajgarnek: @wujekG: @mencio: @Nieinterere: @sprzedam_nerke: @pan_jajko: @kaszawspreju: @hatersgonnahate: @elwino:

Ze stresu pojechałem tam już tak, że bylem o 10:10 na miejscu. A, że pacjent z 10 się chyba wystraszył i nie przyszedł to wskoczyłem na jego miejsce. Ogólnie powiem tak:

Znieczulenie kilkukrotnie, po chwili Pani dentystka zaczęła coś tam uciskać, coraz
@elwino: NFZ :) Ale za znieczulenia nie płaciłem, co mnie zdziwiło. Usługa na poziomie bdb, ale to jednak Chirurgia Szczękowa, a nie mały gabinecik osiedlowy.

@Biedronka07: Na następny raz mam gorsze, bo te na dole ;) Po jednym na każdą wizytę. Tu się boję, ale już trochę mniej.
@nodikv: Ja już od bardzo dawna nie miałem wyrywanego zęba, ale ostatni to był horror. Pani stomatolog tak się męczyła, że aż jej pot z czoła płynął a i tak zostały jakieś kawałki korzenia, które musiała wydłubywać ;|

Nie chcę Cię wystraszyć, zresztą widać, że Ty trafiłeś na lepszych fachowców. :)
@nodikv: Powiem Ci, że wbrew pozorom nie masz jeszcze tak najgorzej ;) Ja już jestem po usuwaniu pierwszej, czekają mnie jeszcze chyba wszystkie 3 pozostałe. U mnie najpierw dolna. Też nie było jak wyrwać, bo nawet nie wystawała ani trochę ponad dziąsło. Chirurg musiał ją rozłupać i wyciągać w kawałkach ;_; Trwało to dobre pół godziny + szycie. Szwów miałem chyba z 6. Ale na znieczuleniu miejscowym i nic nie bolało.