Wpis z mikrobloga

Pytanie do #teczowepaski

Czy poszedłbyś do wojska gdyby ktoś obiecał ci, że poznasz tam atrakcyjnego wojskowego chada?

  • Tak 12.0% (3)
  • Nie, służba wojskowa to zbyt wysoka cena 44.0% (11)
  • Nie muszę tam iść by poznawać takich chadów 20.0% (5)
  • Ja jestem wojskowym chadem 24.0% (6)

Oddanych głosów: 25

  • Odpowiedz