Wpis z mikrobloga

@blackghost: Dokładnie. Dzisiaj widziałem zdjęcie użytkownika reddita, na którym gra on w aucie, bo w nim mieszka.
Jeden by się załamał, że jest bezdomny, że żyje na niecałych 2m^2, a ten cieszy się życiem. Trzeba się cieszyć z tego co się ma, a nie ciągle się dołować.

Niestety na wykopie każdy każdego dołuje. Nie zarabiasz 15k? "Haha, ale przegryw.". Mieszkasz w 60m^2 mieszkaniu? "Haha, ale kurnik. Chów klatkowy". I tak dalej
damienbudzik - @blackghost: Dokładnie. Dzisiaj widziałem zdjęcie użytkownika reddita,...

źródło: playing-1v1s-from-the-car-i-live-in-v0-oz40km3375qc1

Pobierz
Dokładnie. Dzisiaj widziałem zdjęcie użytkownika reddita, na którym gra on w aucie, bo w nim mieszka.

Jeden by się załamał, że jest bezdomny, że żyje na niecałych 2m^2, a ten cieszy się życiem. Trzeba się cieszyć z tego co się ma, a nie ciągle się dołować.


@damienbudzik: Powiedz że jeździsz ciężarówką to cię wyśmieją, a tu się okazuje że możesz mieszkając w aucie zarabiać pieniądze, nie płacić za wynajem i odkładać
@blackghost: Ja uważam, że ulgi podatkowe dla przedsiębiorców i niedofinansowywanie sektora publicznego doprowadziły w naszym kraju do anarchii gdzie każdy marzy o tym żeby nakraść / nachapać się kosztem innych, a potem wypierdzielić gdzieś gdzie nie ma podatków, ewentualnie zostać tu, ale tylko na zasadzie dominowania proli i tylko jeśli będzie mi się to opłacać. A potem wychodzi Jakub Kibel i mówi, że klasa średnia to networth 10milionów żetonów.
@damienbudzik: Ech baity z reddita typ w mieszka w tesli, ale jako doświadczenie, to tak jakbyś ty w ramach doświadczenia przez miesiąc jadł najtańsze parówki z biedronki i starał się przeżyć za 2k pln. I relacjonował to na wykopie no attention grabbing.