Wpis z mikrobloga

Putin to jest tak bezczelny typ xD Przed wojną czeczeńską rozwalił trzy własne bloki mieszkalne żeby ludzie poparli wojnę. Jak wyszło że jego ludzie za tym stoją to zaczął zabijać dziennikarzy dążących do prawdy.
Teraz miał ogarnąć 300K rezerwistów do zajęcia Charkowa to postanowił że zadziała to samo i rozwalił galerię handlową czy jakiś teatr jeszcze przy tym mordując swoich. A ruscy zaraz mu beda znowu klaskali uszami xD
#ukraina #wojna #rosja #moskwa
  • 22
  • Odpowiedz
  • 690
@ViFio: Nie mam siły do tego kraju jełopów, każdy kto ma łeb na karku już dawno wyjechał z tego pi3rdolnika, jak w 21 wieku można dawać się robić w ch*ja prostemu szoferowi z kompleksami.
  • Odpowiedz
każdy kto ma łeb na karku już dawno wyjechał z tego pi3rdolnika,


@ViFio: za 30USD oszczędności to daleko nie pojedziesz, z resztą większości społeczeństwa to albo debile karmieni propagandą albo beneficjenci systemu
  • Odpowiedz
@ViFio pracowałem kiedyś na infolinii banku i musiałem rozmawiać z jednym ruskim - klientem - po angielsku, bo powiedział, że nie używa rosyjskiego ,bo wstyd mu się przyznać do narodu. Gościu był wysokiej klasy specjalistą IT - zarobki 50 k w 2018 roku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@ViFio

@ViFio: Nie mam siły do tego kraju jełopów, każdy kto ma łeb na karku już dawno wyjechał z tego pi3rdolnika, jak w 21 wieku można dawać się robić w ch*ja prostemu szoferowi z kompleksami.


Najgorsze, że wielu jest takich co wyjechali albo urodzili się już za granicą, a dalej popierają tego #!$%@? xD
  • Odpowiedz