Wpis z mikrobloga

@Eustachy2000 ja bym na Twoim miejscu taki spokojny nie był gdybym wpakował połowę oszczędności na górce xD trzeba było kupować 3 miesiące temu, a nie teraz. No ale ja to ja. W każdym razie powodzenia mireczku oby psycha wytrzymała wkrótce przy ewentualnych spadkach ja nadal czekam na spokojna 5 z przodu
  • Odpowiedz
@Eustachy2000: XD teraz dokupiłeś? Ty wiesz, że pierwszy profit zbierzesz za pare miesiecy i to bedzie 20% a potem #!$%@? i będzie szorować po dnie 3 lata, wyjaśnij mi nawet jeżeli to bardzo długo terminowa inwestycja XD po #!$%@? kupiles to teraz na szczycie, za rok czy dwa bedziesz mial pol darmo
  • Odpowiedz
@majkel88 czujesz różnice pomiędzy kupna całego BTC za 5k i kupna całego BTC za 70k?

Tu jest czynnik psychologiczny który odrzuca ulice od zakupu. Ulica nie wie, że można kupić parę miejsc po przecinku a nawet jeżeli wie to w ogóle nie ma zachęty tego robić kupić 1/100 czegoś wirtualnego. Żaden z pseudo influ z neta o tym nie mówi i nie bierze tego pod uwagę a to jest jeden z głównych
  • Odpowiedz
@mozetenjestwolny: nie ma co się podniecać, ze sprzedales na dołku z perspektywy hossy. Ogarnięci ludzie akumulują. W długim terminie na BTC nie ma siły stracić, wiec ja i tak całego nie sprzedam.
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie: ulicy jeszcze nie ma, bo nie jest medialnie. Jak przebijemy 100k na BTC to będzie jazda bez trzymanki.

Poza tym w każdej hossie mówili, ze ulicy nie będzie i nic nie wzrośnie. Ten sam schemat ciagle się powtarza. Teraz jak korekta, a jak pewnego dnia ruszy to nawet nie zdążycie zauważyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@progresywneprzeladowanie: chłopie, ja już trzecia hosse na krypto rozgrywam. To co ty powtarzasz dokładnie gadali ludzie jak BTC było warte grosze - trzeba działać wbrew takiemu gadaniu jak się chce na rynku zarabiać, zwłaszcza ponadprzeciętnie.
  • Odpowiedz