Wpis z mikrobloga

Bawi mnie to, jak @Kopyto96 już kolejny dzień pisze, jak to nie kochał swojej dziewczyny, jaki to nie jest "lojalny, sentymentalny, dość konserwatywny" (cytat z innego wpisu), a jeszcze niedawno było mu smutno, że "nie pokorzystał sobie za bardzo owoców z innych drzewek i teraz tylko może popatrzeć" xD Oczywiście jak mu o tym kiedyś przypomniałam, to dał mnie na czarną, ale widzę, że dzisiaj płacze w gorących, więc wrzucam.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #p0lak
choochoomotherfucker - Bawi mnie to, jak @Kopyto96 już kolejny dzień pisze, jak to ni...

źródło: Zrzut ekranu 2024-03-22 161425

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: typowy konserwatysta jest typowy; pragnie zmuszać innych by żyli tak jak on udaje że żyje.

Do tego te urocze wysrywy na tematy polityczne, jaki to Donald jest zły bo nie szanuje naszych tradycyjnych i rodzinnych wartości.
Choć jak się tak głębiej zastanowić to korzystanie z owoców innych drzewek, szczególnie takich zielonych można zaliczyć do polskich konserwatywnych wartości.
  • Odpowiedz
@thorgoth ja nie czaję. Tylko konswerwatystą się podobają inne osoby (tzn. takie z którymi nie są w związku)? Myślałem, że w wierności chodzi o to, że z nikim innym się nie wchodzi w intymne relacje, ale mogą podobać się inni.
  • Odpowiedz
@mjrMajor: Wiadomo, że nadal ma się oczy, widzi się inne kobiety i można ocenić, że jakaś jest atrakcyjna, ale gość wprost przyznał, że mu smutno, że nie "pokorzystał" i że może tylko popatrzeć - to jest Twoim zdaniem konserwatywne i lojalne podejście?
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: ten wątek to w ogólnie jedno wielkie xD. OP jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo jest w szoku po rozstaniu, ale w komentarzach zebrali się mędrcy wykopowi. Jeden uważa, że dziewczyna za często się się spotyka z rodzicami i to jest redflag bo dziewczyna powinna sie.skupic.na karierze i chłopakU. Druga uważa, że przez to, że się nie oświadczył i jakby to zrobił to by żyli długo i szczęśliwie. Każdy najmądrzejszy
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Malenaa: Słuchanie porad związkowych czy to na wykopie, czy na reddicie, powoduje same szkody. 3/4 społeczności to pryszczate nastolatki które #!$%@? się znają a ich doświadczenie to pół roczny związek z Julką. A i to odważnie zakładając że byli w jakimkolwiek związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: no to teraz na pewno zrobi rajd po sadzie sąsiada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za takich konserwatywnych chłopców to kobiety dają się dosłownie pokroić.
Ciekawe tylko co poszło nie tak że poprzednia opanowało jakieś lewactwo, pewnie Tusk ja zmusił
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: niestety duża część facetów ma takie podejście (nie wszyscy, ale duża część) i to nie chodzi o jakieś chady, tylko niby zwykłe niby Mireczki.

Znajdą sobie dziewczynę, czy fajna, nie mnie to oceniać, ale by się nie powstrzymywali, żeby gdy tylko będzie okazja wymienić ją na odrobinę młodszą, odrobinę ładniejszą.

Zamiast wziąć jedną i ten związek rozwijać i kończyć go tylko z powodu większych konfliktów, to gdy tylko mają i
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: a ja chciałbym powiedzieć, że ten wpis jest słaby. Znam Kopyto jako, że tak powiem, mojego politycznego oponenta.
Miał chłopak chwilę słabości i postanowił się anonimowo wyżalić na mirko. Nie wykorzystujemy tego w naszych rozmowach, flame'ach o polityce. To jest w porządku chłopak, można z nim pogadać i nie banuje wszystkich, którzy nie podzielają jego światopoglądu.
Nie sięgajmy do jego prywatnych spraw.
  • Odpowiedz
Nie sięgajmy do jego prywatnych spraw.


@Tymajster: Którymi spamuje po wykopie? Przecież on sam wywleka swoje prywatne sprawy do wglądu przez cały internet xD
  • Odpowiedz