Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi #rozowepaski dlaczego macie takiego kija w dupie jak człowiek chce mieć trochę radości dla siebie i innych. W sklepie sprzedawczyni powiedziała że jestem dziecinny. Rozchodzi się o to że spotkałem w sklepie młodego z sąsiedztwa 9lvl (ja mam ponad 30lvl) który kupował sobie sprzęty na lany poniedziałek za swoje kieszonkowe. Wyszło że mu tam dyszki brakło i mu dołożyłem z jednym warunkiem, mianowicie że w południe w łany poniedziałek ugasiliśmy się na ustawkę by się lać wodą.
Ta poleciała od razu z tekstami do mnie że dziecinny jestem i powonieniem sie zachowywać xD

Kurde współczuję jej takiego kija w dupie. Mam podejście do życia żeby nie zabijać w sobie dzieciaka bo się staniesz grzybem.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #dzieci #niebieskiepaski #zonabijealewolnobiega
  • 55
@Pesa_elf: op ma rację, typiara jest w pracy i do jej obowiązków nie należy wytykanie wad i ubliżanie klientom. Do jej obowiązków należy dzień dobry proszę pana, oczywiście proszę pana, do widzenia proszę pana. Było ją #!$%@?ć do właściciela przybytku.
@Pesa_elf: ja na takie docinki mam zawsze ten sam tekst "gdybym miał takie podejście do życia jak pan/pani to już bym dawno nie żył". Tekst dosyć mocny, na pewno refleksyjny, ale nie uderzający bezpośrednio w atakowanego.
@Pesa_elf nie wiem jak to jest, też bym się z młodym umówiła
Ale ja to w ogóle dla dzieci w rodzinie i znajomych jestem chyba taka ciotka wariatka co neguje zdanie rodziców i ma stado zwierząt a w gościach zamiast pić kawę to wycina bransoletki z papieru z dziećmi na dywanie
O, ostatnio byłam w europejskim centrum bajki i udzielałam się zamiast dzieci, bo się wstydziły chyba ( ͡º ͜ʖ