Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi #rozowepaski dlaczego macie takiego kija w dupie jak człowiek chce mieć trochę radości dla siebie i innych. W sklepie sprzedawczyni powiedziała że jestem dziecinny. Rozchodzi się o to że spotkałem w sklepie młodego z sąsiedztwa 9lvl (ja mam ponad 30lvl) który kupował sobie sprzęty na lany poniedziałek za swoje kieszonkowe. Wyszło że mu tam dyszki brakło i mu dołożyłem z jednym warunkiem, mianowicie że w południe w łany poniedziałek ugasiliśmy się na ustawkę by się lać wodą.
Ta poleciała od razu z tekstami do mnie że dziecinny jestem i powonieniem sie zachowywać xD

Kurde współczuję jej takiego kija w dupie. Mam podejście do życia żeby nie zabijać w sobie dzieciaka bo się staniesz grzybem.

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #dzieci #niebieskiepaski #zonabijealewolnobiega
  • 55
  • 0
@yo_eighth: u mnie na osiedlu xD przygotuje sobie kilka wiader wody w zasięgu 30 krokow i jutro kupuje 5 strzykawek 100ml w aptece to nie będzie młody miał szans ze swoim pistoletem za ponad 5 dyszek