Wpis z mikrobloga

KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (35 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy

KOLEJNA WYPRAWA ROWEROWA
Okres od ostatniego posta huopskiego można określić dwoma słowami - przeciwności losu. Straszna CUMulacja nieprzyjemnych rzeczy, głównie finansowych. Jebło sprzęgło w TOYOCIE HUOPSKIEJ (1450zł wek), znalazło się kilka innych wydatków i ogromna ilość stresu. Myśli o butelce były mocniejsze niż zwykle, więc jak tylko miałem dzień wolny od kołchozu, to spakowałem dupę na rower aby tu tego... odpocząć od życia. Trasa podobna do poprzedniej, 37km zrobiłem i czułem, że mogę jeszcze drugie tyle zrobić, ale się robiło ciemno więc wróciłem na chatę.

POWRÓT DIETY HUOPSKIEJ
Ostatnio udaje mi się coraz częściej wracać na prawidłowe, HUOPSKIE tory co do #jedzenie. Wiadomo, #!$%@?ę czasami zupkę chińską, czasami zdarza się, że nie jem nic cały dzień, ale coraz częściej pojawiają się na stole HUOPSKIE PRODUKTY. Warzywa, jaja, twarogi, zamiast czekolady owoce... no OKURATNIE I SPRAWIEDLIWIE.

KIEDY SIŁOWNIA
Na ten moment finansowo jestem #!$%@? z butów, dlatego nie kupiłem jeszcze karnetu. Nie mogę sobie na to pozwolić aż do następnej wypłaty, czyli jakoś do 10 kwietnia. Jak dostanę kasę to pierwsze co robię, to kupno karnetu. Co prawda pracuję po 12h fizycznie, ale spokojnie po pracy jakieś FBW 3x w tygodniu wleci. Dodatkowo będzie to moment pełnego powrotu diety. Poza siłownią to wiadomo, ciągle #rower bo mi się fajnie śmiga, i jak będzie dobrze, to jeszcze 2x w miesiącu basen wjedzie, ale to tak rekreacyjnie tylko.

HUOPSKI WYGLĄD
Przybrałem ostatnio lekko na wadze przez syfiaste żarcie, ale od jakiegoś czasu waga znowu w dół idzie. Zacząłem bardziej dbać o siebie. Możecie się śmiać, ale czasami sobie zrobię maseczkę na mordę, częściej się golę (nie tylko na ryju), dbam o zęby (w planach dentysta), obcinam paznokcie. No higiena huopska na najwyższym standardzie.

I tak to się żyje, w momencie jak to piszę, to ugotowałem ryż, zaraz dodam jakieś warzywa i na jutro do #kolchoz będzie jedzonko. Dzisiaj mam wolne, zamierzam odpocząć trochę w domu, pograć w #gry. Jestem już po tym "stresującym okresie" i wszystko się stabilizuje znowu, jak wpadnie wypłata to będzie już luksja.

A no i czemu nie ma filmów, no jak wspomniałem trochę rzeczy mi zajmowało głowę i odpuściłem sobie kompletnie twórczość. Jak będą to będą.

#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #wychodzimyzprzegrywu
HuopWsiowy - KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (35 JUŻ) DLA JEGO

Tag do obserwowania/czarnoli...

źródło: 430611577_289095944059742_2234276330440698358_n

Pobierz
  • 18
@DROBNY_PIJACZEK: No ja wcześniej to miałem ciągi alkoholowe, przerwę na może 3 dni co jakiś czas jak już nie dawałem rady pić i znowu tankowanie. Ogólnie to myślę, że ze 3 - 4 lata częściej kończyłem dzień #!$%@? niż trzeźwy. A zdarzały się kilkudniowe ciągi gdzie bez przerwy byłem pijany, albo budziłem się, upijałem i spałem znowu pijany.
trochę się interesuję psychologią uzależnień, gdzie szukasz motywacji do życia?


@skud: Śledzę twórczość @HuopWsiowy i przypuszczam że motywacji szuka w tym że jeśli się ruszy do pracy i nie będzie pić to będzie żyć zdrowo & OKURATNIE™. Nie jest jego celem wymaksowanie w celu szukania konkubiny - choć nie wierzę w to w długim terminie bo Huop jest po prostu młodziutki jeszcze. Dlatego to ciężkie chlanie dawniej i ciągi to mam