Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dużo tu widzę porównań ludzi z IT do lekarzy np., że psychiatra bierze 350 zł za wizytę. Patrząc tylko na zarobki popełniacie ten sam błąd co ja przy wyborze studiów. Jestem po medycynie, a jeszcze przed specką i dorabiam sobie w przychodni. Tak, już teraz mam dobry hajs. I dla Was możnaby tu skończyć, ale nie widzicie tych tabunów ludzi w kolejce. Trafiają się serio różni, z niektórymi nie da się porozumieć. Nie wiem jak niektórzy radzą sobie w takim codziennym życiu. I później taki wystawi Ci złą opinię, albo prawnikami straszy. Na jaką speckę się nie dostanę i tak będę z Nimi pracował. #pracait



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim Też się dziwię, że ktoś chciałby zamienić się na pracę tamponu emocjonalnego, gdzie trzeba za hajs słuchać codziennie tych wszystkich przegrywów i jakichś świrów oraz ich problemów. Za żadne pieniądze.
A jak ktoś z własnej woli idzie pracować jako urzędnik socjalny to już w ogóle sado maso.
@mirko_anonim podziwiam ludzi którzy czytają bajty gunwo trolli o IT i jeszcze robią oddzielne wpisy o tym. To są zwykłe trolle szkoda zdrowia i czasu nawet żeby patrzeć na ich wpisy
@t4il: no nie do końca. W sklepie ktoś co najwyżej nie kupi towaru czy usługi. Będąc lekarzem masz jednak odpowiedzialność za czyjeś zdrowie / życie. Oo ma rację że kasa dobra ale warunki pracy to może być tragedia jak jesteś w jakimś powiatowym gdzie psy dupami szczekają a ludzie nie potrafią czytać ani się wysłowić poprawnie. Ludzie potrafią zwyzywać, mówić że im się należy, że się nie znasz, że nie chcesz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): #tasartico7 Dokładnie, w powiatowym w takim POZ zarobki są nawet większe niż w dużych miastach, bo nikt tam nie chce pracować. I nie chodzi tylko np. o brak oferty kulturalnej, ale właśnie o poziom ludzi. Zdarzają się buce, ludzie którzy sami coś przeczytali w Google i lekarz ma "tylko" wystawić receptę, ale przede wszystkim jest masa babci, które już nie wiedzą na jakim świecie żyją, nawet nie
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ok, to ja próbuję zajmować się freelancem jako projektant graficzny. Też spotykam mnóstwo dzbanów, ale dodatkowo muszę się z nimi targować i wypisywać, żeby przesłali kasę. Jak tylko skończę studia to tylko UoP. Żadnego więcej użerania się z dzbanami.

Nom, więc są zawody, w których się pracuje z innymi ludźmi i wcale nie są dobrze płatne.