Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #logikarozowychpaskow
Moja dziewczyna spytała czy nie wstyd mi, że mieszkam z rodzicami w wieku 25lat. Większość moich znajomych mieszka z rodzicami, ja oszczędzam kase dzięki temu a nie zarabiam dużo. No troche mi wstyd, gdybym miał lepiej płatną prace to na pewno bym się wyprowadził a tak no cóż. Trochę mi przykro się zrobiło ale nie dlatego, że mieszkam z rodzicami ale dlatego, że mam słabo płatną prace. Zamierzamy razem zamieszkać za 6-12 miesięcy więc nie wiem po co był ten komentarz xd



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: czego się wstydzić? Relacji z rodzicami na tyle poprawnych, że da się z nimi żyć? Czy tego, że jesteś osobą rodzinną? Może tego, że jesteś oszczędny? Albo biorąc pod uwagę cenę mieszkań na wynajem/sprzedaż kierujesz się rozsądkiem? Jak będziecie na etapie myślenia o wspólnym mieszkanku to razem coś wynajmiecie, a wynajmowanie mieszkania przez singla to najczęściej strzał w stopę dla budżetu, a pewnie dziewczyna lubi zjeść w knajpie, fajny bukiet
@mirko_anonim: A ona z kim mieszka? xD
Nie ma w tym żadnego powodu do wstydu, sam chciałbym mieć rodziców w których widziałbym autorytet i jeżeli byłaby taka opcja to sam chętnie bym z nimi mieszkał i odkładał sobie kapitał.