Wpis z mikrobloga

u PO z obietnicami jest jak na parafiach ze zbieraniem kasy na remont dachu "nie chodzi o to żeby zrobić remont, a o to żeby zbierać i nie zebrać" XD o aborcji to też od wyborów do wyborów.. tak samo będzie z wolną kwotą od podatku. A o paliwie za 5zł czy CPK to lepiej o tym nie mówić, bo to niepotrzebne

#polska #polityka #sejm
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arturek98c: A ja mam #!$%@? na te ich obietnice xD Chodziło przede wszystkim żeby odsunąć PiS od władzy, a reszta jakoś się ułoży. Będę wdzięczny jak posprzątają chociaż część tego burdelu prawnego zostawionego przez poprzedni rząd, resztę traktuję jako premię
  • Odpowiedz
@arturek98c: PiS to najgrosze co przytrafiło się Polsce od 1989 roku, i nie jest to żadna manipulacja czy wypranie a zwyczajne oglądanie tego cyrku jaki miał miejsce w latach 2015-2023. Posprzątają po PiS, będzie II kadencja to będzie najlepszy test czy się sprawdzili - rządzą dopiero 100 dni, jak minie 4/8 lat to będziemy mogli porozmawiać, mają u mnie carte blanche na razie. Póki co załatwili najważniejsze kwestie jak likwidacja
  • Odpowiedz