Wpis z mikrobloga

@MorningStarR: swojego stacjonarnego już nie pamiętam (pewnie dlatego, że miałem go dość krótko i niemal nigdy nie używałem), ale do rodziców pamiętam zarówno ostatni istniejący, jak i jego poprzednik, i jeszcze nawet poprzednik poprzednika - były zmieniane numery przy przesiadce z centrali elektromechanicznej [strowger] na elektroniczną, a potem jeszcze raz gdy TPSA wprowadzała ogólnopolską restrukturyzację numerów telefonicznych wraz z wprowadzeniem w pełni automatycznego ruchu międzymiastowego. Wcześniej - kurcze, jeszcze nawet pamiętam,
  • Odpowiedz
@MorningStarR: Nie pamiętam ani jednego numeru stacjonarnego. Nie pamiętam nawet swoich poprzednich numerów komórkowych. Po prostu u niektórych 'popsuty' jest mechanizm zapominania i mózg trzyma zbędne info w nieskończoność.
  • Odpowiedz
@MorningStarR: pamiętam numer telefonu stacjonarnego swojego i do kumpli z osiedla, gg (który mam aktywny do dnia dzisiejszego), oraz numer do najbardziej "podłej" pod względem jakości pizzy w mieście (a zarazem najlepszej pod kątem budżetowym), kiedy w czasach szkolnych wychodziło się z kolegami na piwko. Szkoda, że po latach została zamknieta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętam jak z telefonu stacjonarnego puszczałem strzałki kumplom, którzy mieli już wtedy
  • Odpowiedz