Wpis z mikrobloga

8:00 rano xD i już ukraiński batalion propagandowy grzeje klawiatury, żeby Polakom obrzydzić protesty rolników w gorących. Oczywiście zadanie musi być wykonane by wpadło trochę hrywien od Oligarchów, no i nie trzeba zdychać w okopach, ubrany w ubrania i wyposażony sprzęt kupiony z prywatnej kasy, bo to co ma jakąkolwiek wartość zanim dotrze na front, zostanie 3 razy #!$%@? za łapówki gdzieś po drodze. Ale powiem Saszki, że jeszcze was rozumiem i nawet trochę podziwiam, bo prawie daliśmy się wszyscy na tą waszą propagandę nabrać tak jak i na ruską, ale na szczęście nikt już wam nie wierzy, a większość Polaków popiera te protesty. Jedynie pluje zielonym glutem na całe polactwo, co w jakikolwiek sposób jest przeciwko tym protestom coś próbuje się produkować.

#wojna #ukraina #rosja
  • 75
@WojciechM-ce: ale czemu uprzykrzają życie tym, którzy nie są winni? To rolnicy głosowali na PiS, to PiS przystał na warunki, które nagle okazują się niekorzystne dla ich wyborców. Niech protestują, ich prawo, ale zamiast blokować miasta i autostrady, niech ustawią się z ciągnikami i palą opony na Żoliborzu i pod każdym innym adresem, gdzie mieszka lub urzęduje pisiorek.

Jeszcze raz - wolny kraj, można protestować, ale ni ch.ja ich nie poprę,
@WojciechM-ce: dosłownie ty prawdopodobnie żresz to toksyczne zboże z Ukrainy od dobrych dwóch lat, jak pisowcy zaczęli przymykać oczy na kwestie zboża. Więc argument z dupy, tak samo jak ten wysryw o Ukraińcach. Dziękuje rolnikom, że kolejny dzień mam problem z dojechaniem do pracy, bo pan rolnik głosował przez 8 lat na zbrodniarzy z pisu, którzy zatwierdzili to zielone gówno.
@schweizer: to samo, jak ktoś pisze, ze chce wrócić do polski zza granicy, wtedy jest festiwal i obelgi, ze albo mu nie wyszło, ze tu się żyć nie da, a większość tych komentarzy jest od osób, które były najdalej w Turcji na all inclusive xD.
tak tylko przypomnę , że od 2018 co roku protestują. W 2020 Kaczyńskiemu pod chatą ziemniaki rozsypali.


@patatier: i co? Ziemniaki posprzątali, chłopki pokrzyczeli pojęczeli, ukochany Prezes olał i ch.ja zrobił, a gawiedź dalej zagłosowała na jedynie słuszną partię. Było zamiast płody rolne marnować obornikiem poczęstować, a przede wszystkim kontynuować protesty, a nie robić 1-dniowe performance'y...
@cadcadcad: jaaaasne morda xD jeszce auta. o furach Petro zapomniałeś xD bo rolnik w Polsce w leasing bierze toyote albo lexusa, w dupie można mieć, że #!$%@? na to 10 mc w roku, odprowadza podatki i karmi takich idiotów jak Ty, ale to nie to co biedny oligarcha z ukraińskiego agrohdingu ;_; który podatki odprowadź do rajów podatkowych, a do Ukrainy ściąga lawety Taycanów, Hurricanów i G-Klass oni są wporzo, co
@Riiuku

Już nie mówiąc o tym, że te wasze wielkie gospodarstwa też zatrudniają do pracy "wsiurów" bo wielcy miastowi do pracy na roli to się nie zniżą


Gdzie wady? Wielkim gospodarstwem zarządza osoba kumata i rozgarnięta, która daje pracę wsiurowi, a ten w zamian dostaje wypłatę, żeby mieć na gorzałę. My jako społeczeństwo nie musimy tylko dopłacać, a nawet jeśli to przynajmniej mamy z tego konkretny benefit w postaci produktów. A nie
@WojciechM-ce a niech sobie protestują, na zdrowie. Ale w taki sposób, żeby nie utrudniać innym Polakom życia i blokować miasta...

Niech blokują przejścia graniczne przez zboże, mają moje poparcie. Niech robią rozjebundę politykom, też mają moje poparcie.

Ale co im zawiniła jakaś Pani Krysia, która musi dojechać kilkadziesiąt km do pracy i odebrać dzieci że szkoły? Czy jakiś gość, który jedzie do kołchozu ? Nie rozumiem, jak to ma pomóc rolnikom.
8:00 rano xD i już ukraiński batalion propagandowy grzeje klawiatury, żeby Polakom obrzydzić protesty rolników w gorących.


@WojciechM-ce: Dokładnie. Każdy Polak wie, że że Zielony Ład wymyślił Tusk, a nie PiS. Że PiS kocha rolników i trzeba na nich głosować, a wszystkiemu winny jest Tusk.

A i zapomniałbym, Tusk nie chce się spotykać z rolnikami więc trzeba blokować miasta.

O czymś zapomniałem?
Swoim wpisem tylko napędzasz tych co mają dosyć robienia
@schweizer: brak jakiejkolwiek racjonalnej myśli na temat zachowań naszego narodu, nie mówmy o naszych porażkach( bo trzeba by było wyciągać wnioski) pamiętajmy o sukcesach( bo można nimi zakrzyczeć porażki)
Tak to widzę, a rolnicy to idealny tego przykład, dali się uwikłać w polityczna grę konfederacji i PiSu podczas gdy to właśnie PiS doprowadził ich do tego gdzie są.
I to właśnie przez ten brak wyciągania wniosków od lat społeczeństwo zamiast wymagać