Wpis z mikrobloga

Najbardziej gardzę różowymi z tagu #damskiprzegryw bo kłamią,że nie mogą nikogo znaleźć a tak naprawdę nie mogą znaleźć faceta który będzie lepszy od nich… prawda jest taka,że każda różowa może mieć faceta w każdej chwili lecz nie ma tylko z jednego powodu- szuka ideału który nie istnieje.
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #zwiazki #przegryw #blackpill #hipergamia #p0lka #tinder
Kodzirasek - Najbardziej gardzę różowymi z tagu #damskiprzegryw bo kłamią,że nie mogą...
  • 35
@Kodzirasek: ale co masz na myśli, że nie ogarnia, bo nie licząc skrajnych przypadków to najczęściej dziewczyny z jakąś pracą, może nie górnolotną i z braku lepszych perspektyw mieszkającą z rodzicami, niekoniecznie potrafiąca w skille społeczne. Chyba, że ja o czymś nie wiem jeśli chodzi o damski przegryw
@Kodzirasek: nie miałam w planach w żadnym stopniu cię zaginać czy wchodzić w jakąś zażartą dyskusję, ale widzę, że wrzucasz wszystkie kobiety do jednego worka, który pasuje do twoich poglądów i nie bierzesz pod uwagę, że możesz się mylić, więc konwersacja z tobą nie wniesie nic do twojego życia, bo jesteś zacietrzewiony w swoich poglądach i nawet jeśli ktoś by ci to udowodnił to i tak w twojej wygodniej bańce informacyjnej
@Kodzirasek: no jeśli kobietka jest fajna i normalna to niestety jest zajęta, z prostego powodu - ktoś ją docenił i póki facet jest w porządku, pokrywają im się poglądy i plany na życie i nikt nie odwali czegoś srogiego to taki związek sobie trwa, ale ludzie nie zawsze potrafią się dogadać, więc nawet te normalne wracają na rynek, bo np. trafiły na kogoś kto okazał się inny niż pozował (to się
@Noonecares123: 1. Te, które nie lecą na wygląd są w mniejszości. Pracuję z młodymi kobietami i jeszcze mi się nie zdarzyło usłyszeć o jakieś, że liczy sie charakter a nie wygląd. Każda tylko gada o tym wyglądzie, że aż się rzygać chce. Tak samo tu na wykopie. Siedzę tu 1,5 roku i tylko raz widziałem komentarz, że wygląd jest nieważny - w tym miesiącu. Zawsze jest tyrada kobiet, że potrzebuje przystojniaka